Valentýn 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
O speciálním eventu můžete diskutovat v tomto tématu. Jak se těšíte na novou úkolovou řadu? A kdo taky hodlá získat vylepšený strom lásky?!
 

DeletedUser8401

Host
Jó ,díky nezklamali jste nás,děkuji Vám všem za příjemnou zábavu kveta24
 

DeletedUser

Host
Vánoční úkolová řada byla skvělá a na valentýnskou se už těším také :p jsem moc zvědavá na úkoly :) konečně zase nějaké oživení. Moc díky :)
 

DeletedUser2059

Host
Určitě se máte na co těšit některé podmínky splnění úkolu budou určitě velmi zajímavé a originální. ;)
 

DeletedUser3370

Host
Doufam, ze tam zas budou ukoly typu 'postav chysi', abych musel ve svem pookraj naplnenem meste zbourat tovarnu na tanky,abych uvolnil misto na chysi a mohl tak splnit ukol:) I kdyz, ta Valentynska rada ukolu uz na ostatnich forech je,ale pockam si na tu ceskou zde;-)
 

DeletedUser2237

Host
MarihOOd: jo anebo dej mi 20 000 zlataku a dostanes 100 zlataku zpatky :) to jsou ukoly ktere me "bavi" :) docela se tesim ale zaroven se bojim co si na nas zase vymysleli :)
 

DeletedUser3370

Host
To mě začíná zajímat;-) Na tenhle trend jsem zvyklý, jen si pořád neumím zodpovědět otázku, co za tímto mazaným záměrem nezveřejñovat úkoly stojí?
 

DeletedUser2298

Host
Předpokládám, že asi to, aby tyto úkoly byly pro hráče překvapením a ne jen "seznam" týden dopředu, kdy si polovinu věcí předchystáš a máš to za 2 dny hotovo.. i když akce trvá téměř týden. Tento trend chápu a podporuju.. pokud někdo chce vědět vše dopředu, má jiná fora či místa na netu, kde tuto politiku nemají a tam si každý najde co potřebuje.. Já jako bývalý supporter jsem se z principu na seznamy úkolů dopředu nikdy nedíval a nic si podle nich neplánoval - jsem taky totiž hráč a proto mě bonusové akce ve hře potěší a nehodlám si je kazit.
 

DeletedUser

Host
Přesně jak píše judas. Chceme, aby byly úkoly pro hráče překvapením, jelikož ne každý to chce vědět dopředu.
Z toho důvodu také došlo ke změnám v kodexu.
 

DeletedUser3139

Host
Přesně jak píše judas. Chceme, aby byly úkoly pro hráče překvapením, jelikož ne každý to chce vědět dopředu.
Z toho důvodu také došlo ke změnám v kodexu.

Tedy Lorde, nezlob se na mně, dobře víš, že na rejpání tu mám kolegu Mariho, ale tohle cos napsal, to si rejpnout vážně musím! To opatření, aby se nezveřejnilo znění úkolů mi připadá jako některé ,,důležité" směrnice EU. Vždyť přece když hráč nebude chtít vědět jaké úkoly budou, tak je prostě a jednoduše nebude číst, ne? Podle mého názoru by v kodexu měly být opravdu závažná ustanovení. Tohle by se zase na druhou stranu mohlo podle mně brát jako diskriminace těch, co to dopředu vědět chtějí.
Další věcí je, co se stane, pokud to sem někdo hodí? Dostane ban? Kde je napsáno, jak často je hráč povinen kontrolovat jestli nedošlo náhodou k úpravě kodexu? Tím, že se upozornění objeví v diskuzi tady v krčmě, tak to má asi stejnou váhu, jako tlachání podroušených europoslanců v krčmě v Bruselu. Takže bych tuto změnu jednoho z nejdůležitějších pravidel doporučoval oznámit všem hráčům nějak oficiálně, třeba pokud to jde, tak tím vyskakovacím oknem při přihlášení, nebo jinak. Zkus vzít na zřetel, že nezanedbatelná část hráčů na herní fórum chodí minimálně, jen když něco hledá a potřebuje a do krčmy jich chodí ještě méně.
 

DeletedUser

Host
Bohužel zřejmě to zveřejněno nebude jako v předchozích případech. Hráči se budou muset spolehnout jen na výměnu svých vlastních informací mezi sebou. Na důležité a podstatné věci jsou pravidla fóra. Doporučení jsou vložena do kodexu.
Nikde nebráníme hráčům vyměňovat si poznatky z úkolů, pokud je to vloženo do správného tématu. Žádný ban rozhodně nedostane a vše bude upraveno dle kodexu. Hráč kontrolovat nic nemusí, vše bylo patřičně ohlášeno.
 

DeletedUser5384

Host
Teda JiPi,ty jedeš:D Tohle mi připomíná jednu diskuzi cca rok starou, kdy tu jeden nejmenovaný :D autor nosil novinky z Bety, byl s nimi odsunut do sociálních skupin kodexnekodex:)

Napsat,že kdo chce,nemusí to číst je pitomost,když ti to tu kolikrát visí i s obrázky..

Kdo má nějaký novinky odkudkoli a chce se o ně podělit, má možnost si tu udělat svou skupinu s omezeným přístupem,kam si bude zvát podobný nedočkavce, ale cpát to do fóra prostě není ohleduplné k těm,který si ty úkoly chtěj prožít a na fórum chodí jen, když se zaseknou nebo chtějí poradit:)
 

Kayro

Znalec
Na prihlasovaci obrazovce do hry je uz druhy den uvedena finalni odmena za ten quest.Tak trochu porusovani kodexu od autoru hry.Neco jako vydat detektivku a na titulni stranku napsat jmeno vraha.
 

DeletedUser2298

Host
Tohle je už ale záměrná demagogie.. hlavní stránka není forum hry... finální odměna není popis jednotlivých úkolů a podmínek pro jejich splnění.. Strom lásky resp. jeho vylepšenou verzi jako odměnu za Valentýnský event by očekával i průměrně inteligentní foxterrier ( Kayro očividně ne..), když vylepšenou verzí starých eventových budov jsme měli jako odměnu i na Helloween i na Vánoce..
Ale proč si nerejpnout že :p Nic to nestojí... ego to polechtá...
 

DeletedUser3370

Host
Fakt? Ono je to na titulni strance napsano? Jen jsem videl,ze je tam novej banner ale blize jsem nestudoval. Cili mohu cekat, ze ta cervena bambulka bude zas o neco vetsi a za 5 let budu muset rozsirovat mesto jen kvuli temto specialnim eventum, kdy Cukrovinky budou vetsi nez Notre Dame, Hrbitov vets nez Alcatraz a Strom mi zabere dve Babylonske veze;-)
 

DeletedUser3370

Host
Copa, neco bych mel vedet? Vim ze je na me policeno tady i ve hre, kladou mi pasti a do pasti spek a ja na ne mastim jen at maji vztek:-D
 

Kayro

Znalec
Tohle je už ale záměrná demagogie.. hlavní stránka není forum hry... finální odměna není popis jednotlivých úkolů a podmínek pro jejich splnění.. Strom lásky resp. jeho vylepšenou verzi jako odměnu za Valentýnský event by očekával i průměrně inteligentní foxterrier ( Kayro očividně ne..), když vylepšenou verzí starých eventových budov jsme měli jako odměnu i na Helloween i na Vánoce..
Ale proč si nerejpnout že :p Nic to nestojí... ego to polechtá...

Jaka pak demagogie "Před začátkem úkolu nejsou povoleny žádné neoficiální informace o jakékoliv části úkolu (příběh, způsob plnění, odměna,...). " Kdyz tu odmenu prozradi hrac na foru kam chodi par lidi tak to bude spatne kdyz to prozradi samo INNO na prihlasovaci obrazovce pres kterou jde kazdy tak je to v pohode.Pro me je daleko dulezitejsi cil nez cesta.Questy jsou porad stejne,prekvapenim muze byt prave ta odmena.Nevim co ocekava foxterier ale ja ocekavam ze INNO bude alespon tu a tam originalni.
 

DeletedUser2298

Host
Demagogii vidím v tom, že tato pravidla se jmenují Kodex chování na foru a platí pro forum hry... a rozhodně ne pro hlavní přihlašovací stránku, kde se spoilery na akce a kusé předběžné informace o těchto akcích vyskytují již dlouhodobě. Navíc tyto informace jsou vidět až po rozkliknutí spoileru. Ale je zajímavé, že toto "obvinění" na postupy INNA na hlavní stránce, je vytaženo až teď, když se začalo debatovat o (ne) zveřejňování úkolové řady na foru hry a to od oficialních moderátorů či supportu.. Já to jako demagogii vidím a beru..
Ale co se vlastně vzrušuju.. vždyť mě to může být šumák.. to že jsou hráči věčně nespokojení a člověk se většině z nich nikdy nezavděčí vím dlouho.. a je to vlastně jeden z důvodů proč už hráčům nehodlám nijak pomáhat.. Remcat budou furt.. tak co se snažit - a fakt se těším na to, až takoví rejpaví hráči otráví mody a suppy natolik, že s tím buď seknou, nebo nastolí krutovládu jak jsem viděl na foru jedné nejmenované hry, kde se nadneseně banánovalo i za nepozdravení při vstupu... :) Ony se ta pravidla fora dají vykládat hodně tvrdě a doslovně, když bude člověk chtít...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru