Valentýn 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7066

Host
Zanio: dyk jeste mas 5 dni na spleneni cele ukolove rady,nerikej mi,ze za tu dobu se neda vyzkoumat prvni obytna budova kazde doby. Prinejhorsim muzes postavit diamantovou:) Navic,je to predposledni ukol, posledni je ten co pise Mates.

Preskakovat tyhle ukolovky nejdou, to by kazdej vse preskocil a vybral si jen tu sladkou odmenu na konci.

Právě, že ten úkol o kterém byla řeč závisel na tom, zda (Rose a Jack) necháš spolu nebo je rozdělíš.
Necháš spolu - splnil si úkol a postavil obytnou budovu
rozdělit - jiný úkol
 

DeletedUser3370

Host
Ahaa.....tak to už jsem asi nějakej otupělej klikač úkolů, ánžto jsem žádnou možnost volby nezpozoroval .... jen sem tupě klikal a klikal až bylo hotovo :)

A navíc, co bych je rozděloval ... 14tý február, lásky jaguár :D

Tu mám jen tohle (snad je to dostatečně ukryté, abych něco neporušil)

[spoil]
Přihořívá....
[spoil]
Vydrž....
[spoil]
Už to bude....
[spoil]
Hoříííí....

1. Dokončit 1 hodinovou výrobu 4x
2. Zvýšit spokojenost u obyvatel. Namotivovat a zušlechtit 5 budov.
3. Dokončit úkol od Jacka. Prodejte dům a vojenskou jednotku.
4. Dokončit 2 úkoly od Rose. Utraťte 16 forge bodů.
5. Utraťte 16 forge bodů.
6. Dokončit 8 hodinovou výrobu 5x. Kupte 2 forge body.
7. Dokončit výzkum technologie. Namotivujte nebo zušlechtěte 15 budov.
8. Získejte 100 spokojenosti. Dokončete všech 6 výrob. ( 5min,15min,1h, 4h, 8h, 1 den )
9. Postavte kulturní budovu z vaší nebo minulé doby. Pronikněte do sektoru.
10. Prozkoumejte provincii.
11. Dokončit 6 úkolů od Rose. Získejte sektor.
12. Použijte 11 forge bodů do Velkolepé budovy nebo vyzkoumej technologii.
13. Pronikněte do sektoru. Získejte sektor bez boje.
14. Prodejte jednu dekoraci.
15. Získejte spokojenost a obyvatele. Získejte mince a zásoby.
[/spoil]
[/spoil]
[/spoil]
[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Neschazi ti v tom seznamu postaveni nebo nepostaveni te budovy o ktere se tu diskutuje asi v deseti prispevcich?
 

DeletedUser9229

Host
Zanio: dyk jeste mas 5 dni na spleneni cele ukolove rady,nerikej mi,ze za tu dobu se neda vyzkoumat prvni obytna budova kazde doby. Prinejhorsim muzes postavit diamantovou:) Navic,je to predposledni ukol, posledni je ten co pise Mates.

Preskakovat tyhle ukolovky nejdou, to by kazdej vse preskocil a vybral si jen tu sladkou odmenu na konci.

Marihoode já řeším zkoumání provincie a ne stavbu budovy. Jde mi o to, že mě to nepustí zkoumat na kontinent z průmyslu který jsem neměla dozkoumaný a odjela lodí již před týdnem na nový kontinent kde zase nemám armádu na dobití. a zpět na průmyslovou dobu mi to zkoumat nedovolí.... jak je to možné?

Právě, že ten úkol o kterém byla řeč závisel na tom, zda (Rose a Jack) necháš spolu nebo je rozdělíš.
Necháš spolu - splnil si úkol a postavil obytnou budovu
rozdělit - jiný úkol

já tam toto ještě nemám, jsem u úkolu 10 - zkoumání provincie... :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Kayro: no prave ze nevim...nic takoveho jsem ani pri plneni tech ukolu nepostrehl, takze jsem lehce zmaten, ze take nevim kde a u jakeho ukolu se to deli. Jaka ta budova je ta spesl,krom te 14tky, co me napada.

Zamio: ja se divim,ze te to dovolilo odjet na dalsi mapu,aniz si tu predchozi komplet dodelala. Ale mozna se pletu,mel sem za to,ze je to podminka mit komplet hotovo nez muzes odjet. V tomhle neporadim,ja mam Modernu hotovou takze tyhle ukoly uz sem mel splnene samospadem. Zkousela jsi treba dobit uzemi s jednotkama predesle doby?treba ti na to buduou stacit,obrana je vetsinou slaba na tech prvnich provincii.

Co me jeste napadlo..to prozkoumani...neni to takova ta vec,ze utratis pred bojem penize,aby jsi protivnikovo armade sebrala zivoty jeste pred bojem?
 

DeletedUser

Host
Marihoode já řeším zkoumání provincie a ne stavbu budovy. Jde mi o to, že mě to nepustí zkoumat na kontinent z průmyslu který jsem neměla dozkoumaný a odjela lodí již před týdnem na nový kontinent kde zase nemám armádu na dobití. a zpět na průmyslovou dobu mi to zkoumat nedovolí.... jak je to možné?

Zamio, jestliže jsi na novém kontinentu, tak zpět na průmyslovou dobu se dostaneš přes mapu kdykoli. Pomocí lodi u břehu se dostaneš na mapu světa. Můžeš si tam vybrat, na který kontinent se chceš vrátit. Nezáleží na tom, zda máš či nemáš vyzkoumáno další území a kde. Nemůžeš se vrátit pouze v případě, když v ten okamžik přejíždíš na nějaké území další (průzkumník je v pohybu).

Jinak prozkoumání provincie je, že dojedeš na nové území. Proniknutí na území (sektoru) je, že oslabíš soupeřovu armádu zaplacením mincí a sebereš jim jeden dílek života (ikonka proniknout).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zamio, pokud máš nevyzkoumané území v průmyslu a nejde to zpětně prozkoumat, tak doporučuji kontaktovat podporu.
 

DeletedUser3370

Host
Zdá se, že vývojáři vyslyšely stížnosti hráčů a ikona sezonních úkolů zmizí po dokončení a nestraší tam až do data expirace úkolové řady .. *THUMBS UP*
 

DeletedUser5384

Host
Tomu nevěřím,spíš to vypadá,že po splněných úkolech se schovali někam do stínu,asi pod strom lásky a naplňují odkaz svatého Valentýna :D
 

DeletedUser3370

Host
Myslím že jo, že to tam svítít nebude ... uvidíme na Velikonoce, jestli ten trend zůstane, nebo se půjde taky zajíček schovat do brázdy aby si zahřál vejce:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru