Valentýn 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Ale když ono to tam je napsáno celkem jasně..

§ 6 Informace o sezonních úkolech

Před začátkem úkolu nejsou povoleny žádné neoficiální informace o jakékoliv části úkolu (příběh, způsob plnění, odměna,...).

Po spuštění dané série úkolů mají hráči povoleno sdílet informace, ale pouze v jasně označených tématech (např. Halloween) nebo v obyčejných tématech uzavřené ve spoilerech a důkladně označené (příklad).

Takže víceméně 2-3 stránky našeho povídání jsou o tom, že lidé si špatně přečetli či nepochopili psaný text - což je ve finále krásné, že jsme to zvládli jen na pár stránkách a konečně jsme nad tím zvítězili :))
 

Thesseus

Znalec
Já tedy taky nevěděl, že je o doporučení z INNO. Takže to není na vaší hlavu a tím se omlouvám za své poznámky mířené na vás.
Nicméně to že to INNO zakazuje na forech a samo prozrazuje jinde je stejně podivné. Ale dost už o tom, je to svátek lásky :)
 

DeletedUser3

Host
Marihood:
Je to doporučení, které bylo vydáno Innem, a Inno chce, aby bylo dodržováno, tedy takto se mi zdá být interpretováno v pořádku.

thesseus:
Chápu tvůj pohled, mne osobně to nevadí. Spíš bych to viděl jako příjemné "navnadění" hráčů.
 

DeletedUser3370

Host
Judas, nezesměšňuj nás tu prosím.
Text jsem četl velmi pozorně a tak jako ty podtrháváš určitá slova, já podtrhám direktivní slova jako nejsou povoleny, mají hráči povoleno. To do kodexu chování na foru nepatří. Tak promiň, že to chápeme každý jinak.

Co jsem tu četl od LT v jeho příspěvcích, pochopil jsem, že máme, my obyčejní hráči povoleno spát znění úkolů jen a pouze sem do tohoto jasně označeného tématu. Promiň, jestli je mé chápání pomalé, nebo potřebuji vědět věci černé na bílém, ale až Skrty mi objasnil celou záležitost v jednom příspěvku - mohlo to být hned než "my vám to sem možná záměrně nedáme". A nemuselo dojít k této při, které byla opravdu zbytečná, stačí jen s hráči komunikovat a nedělat si z nich dobrý den a na shledanou.
 

DeletedUser3927

Host
Zdravím tě Pizba,
dostal jsi se k jednomu z posledních úkolů. Je opravdu jen na tobě, jak bude přiběh pokračovat dál. Pokud máš pocit, že úkol není v tvých silách dokončit vydej se tedy cestou přerušení úkolu. Vývojáři počítali s tím, že né každý bude mít stejný názor na rozhodnutí v téhle otázce. Takže bát se, že budeš ošizen o následující úkoly není zde na místě.
 

DeletedUser9229

Host
Ahoj, prosím o radu - mám úkol na zkoumání provincie ale mapa mi další zkoumání neumožňuje. Kupovat nedobyté území se mi nechce a vybojovat je nestihnu do konce valentýnského eventu.
Jinak jsem bohužel odjela lodí od nevyzkoumaného kontinetu na nový kontinent (dle úkolu) a včera jsem na starém dobila území ale bohužel nová možnost na zkoumání se neobjevila. Poradíte prosím? díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Z popisu věci mi vyplývá jediná možnost - další provincie jsou už patrně jen na tvém nově objeveném kontinentu, protože pravděpodobně na starém máš vše obsazeno... tj. musíš obsadit provincii na novém kontinentu aby se ti objevila možnost dalšího průzkumu.
 

DeletedUser9229

Host
Bohužel na starém kontinentě se mi po najetí na kontinent objeví 10 z 16 provincií získáno s tím, že dobývám 2, tj. 4 mi tam zůstaly někde viset a již nebudu mít možnost je dobít? Na novém kontinentu mám provincie prozkoumané ale nedobyté, ale nemám armádu na to abych je domordovala...
bohužel jsem poslechla úkol - jet lodí a zkoumat nový kontinent a ted nemám tedy možnost zpětně dozkoumat to původní území? Proč je to takhle blbě nastavené?
díky za zprávu :)
 

DeletedUser7066

Host
Pizba,
ten úkol jsem přerušila, jelikož se taktéž nacházím na začátku nové doby a do výzkumu obytných domů daleko. Dostaneš jiný úkol, o nic nepřijdeš. Malé překvapení tam je, ale to už je na Tobě jak se rozhodneš :)
 

DeletedUser9229

Host
Ano, normálně to jde, ale toto je Valentýnský úkol a mě tedy přerušit nejde...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7066

Host
Jde :) Je to jeden z posledních úkolů jak psal Pizba (Rose vybírá jestli odjede s dobře vypadajícím bohatým mužem nebo uteče s tím nevzdělaným vandrákem.)
Záleží na Tobě jak se rozhodneš, zda je necháš utéct spolu (tzn. splníš úkol - postav obytnou budovu z tvé doby) nebo tento jediný úkol přerušíš a plníš jiný úkol.
 

DeletedUser9229

Host
Prosím Tě a kde se ten úkol přeruší? není tam žádné tlačítko jako je u standardních úkolů.... jedině tedy že to nesplním a zaseknu se před koncem valentýnských úkolů :-( děkuji!
 

DeletedUser5586

Host
V posledním úkolu mám získat 40 spokojenosti, ale ať stavím co chci, tak v úkolu se mi nepřičítá...
 

DeletedUser7066

Host
Jde :) Je to jeden z posledních úkolů jak psal Pizba (Rose vybírá jestli odjede s dobře vypadajícím bohatým mužem nebo uteče s tím nevzdělaným vandrákem.)
Záleží na Tobě jak se rozhodneš, zda je necháš utéct spolu (tzn. splníš úkol - postav obytnou budovu z tvé doby) nebo tento jediný úkol přerušíš a plníš jiný úkol.

Kde? V tomtéž okně, kde se nachází dotyčný úkol (výběr je zrušit úkol či přijmout). Dál Ti již neporadím (možná je to tím, že já nemám ještě vyzkoumáno ve své době obytné budovy, proto tato možnost) Ale to již je spekulace :)
 

DeletedUser3370

Host
Mates: Máš získat trochu spokojenosti a nějaké to obyvatelstvo. Zkus postavit ještě nějakou obytnou budovu (stačí nějaká bouda pravěku za 20obyvatel) a uvidíš, že budeš mít splněno.
 

DeletedUser9229

Host
Kde? V tomtéž okně, kde se nachází dotyčný úkol (výběr je zrušit úkol či přijmout). Dál Ti již neporadím (možná je to tím, že já nemám ještě vyzkoumáno ve své době obytné budovy, proto tato možnost) Ale to již je spekulace :)
Anaj, děkuji, ale tuto možnost v okně vůbec nemám právě, poradí někdo prosím?
 

DeletedUser5586

Host
Mates: Máš získat trochu spokojenosti a nějaké to obyvatelstvo. Zkus postavit ještě nějakou obytnou budovu (stačí nějaká bouda pravěku za 20obyvatel) a uvidíš, že budeš mít splněno.

obyvatelé mám vyřešený, ale spokojenost se mi nepřičítá..
 

DeletedUser3139

Host
Tak zkus vylepšit třeba cesty, nebo zbourat je a postavit znovu.
 

DeletedUser3370

Host
Zanio: dyk jeste mas 5 dni na spleneni cele ukolove rady,nerikej mi,ze za tu dobu se neda vyzkoumat prvni obytna budova kazde doby. Prinejhorsim muzes postavit diamantovou:) Navic,je to predposledni ukol, posledni je ten co pise Mates.

Preskakovat tyhle ukolovky nejdou, to by kazdej vse preskocil a vybral si jen tu sladkou odmenu na konci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru