Valentýn 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7347

Host
Je pravda že povětšinou jsou eventy až na dějovou linii stejné nebo podobné ale i tak je fakt že si člověk většinou pěkně "nakapsuje" i když občas člověk při nějakém úkolu víc prodělá než získá :)
"love story"je popisována v zadání úkolu a při jeho plnění,takže v tomto ohledu se to tématiky drží. JJ já spíš myslel zaměření úkolů ale při určitých svátcích by to nešlo.
 

DeletedUser10595

Host
Zdravím, prosím o radu co dělat, když při úkolu Rose - Prozkoumej provincii, jsem v takové fázi hry, kdy mi žádnou provincii k prozkoumání nenabízí? A zároveň jsem vázám Jackem na dokončení 5/6 úkolů od Rose, tak se nemůžu hnout dál... Díky
 

DeletedUser

Host
Ahoj, jestli už máš všechna území na mapě objevená a zabraná, tak bys měl mít automaticky úkol (prozkoumej provincii) splněn. Jestli mapu ještě všechnu hotovou nemáš, musíš dojet na nějaké území a tam prozkoumat nějakou provincii, kterou ještě hotovou nemáš. Pak se ti úkol splní. V případě, že máš všechno hotové a úkol se ti nesplnil, tak mě nenapadá nic jiného než kontaktovat support.
 

DeletedUser10595

Host
nika75: jasný to vím, mapu nemám hotovou, ale nikam nemůžu najet, když mi to průzkum nenabízí - to je ten problém... Ale díky.
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj tak musíš získat již prozkoumané provincie aby se ti objevil znovu průzkumník.
 

DeletedUser

Host
Přesně jak píše qpaly...tak problém nemáš :) Dobij území (nebo vykup), ať tě to pustí dál a můžeš na další území, kde prozkoumáš další provincie.
 

DeletedUser8537

Host
ahoj, dotaz - co dělat, když mám prodat strom lásky, který ale nemám? Ptám se za některé své lidi z cechu, sama už jsem svůj stromek vyměnila za větší :)
Díky za pomocnou radu :))
 

DeletedUser3370

Host
A jses si jista,ze musis prodat stary Strom lasky? V nekterych seznamech ukolu (i od FoE tymu) jsem to zahledl.

Myslim,ze staci dobit sektor bez boje ke splneni ukolu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
ahoj , můžu se zeptat jak se prodává obyvatelná budova a komu... Je to úkol od Rous. S pozdravem lili2009
 

DeletedUser8537

Host
To já sama nevím a nemám jak vyzkoušet - měla jsem zadání úkolu "prodej strom", tak jsem prodala, protože jsem měla... ale teď mě všichni zasypávají dotazy, co dělat, když na prodej žádný strom nemají...
Zkusím jim poradit, ať tedy vyzkoušejí prodej nějaké dekorace... třeba to vážně pomůže :eek: i tak díky za snahu ♥
 

DeletedUser3370

Host
Jani,.ja nevim. Nerad bych tu rikal nepravdy,ktere se budou sirit dal. Proto chci aby sem FoE tym dal zadani, namisto toho zmenili kodex,ktery byl dosud doporucenim chovani na foru a ted je ztoho prava a povinnosti,co tu nesmet delat.

To splneni ukolu jsem vzal z naseho fora,nemusi byt pravda. Az se k tomu ukolu dostanu,dam.vedet.

Hezkyho Valentyna;-)
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
ohledně stromu, pokud se úkol nesplní doporučuji se kouknout do inventáře, zda-li se tam nenachází. Pokud ne, nezbývá než napsat na support.

Marihoode, nevím, v čem by to bylo nápomocno. Znění úkolu by vypadalo stejně na foru jako v momentě, kdy ho hráč dostane.
Pokud čteš pečlivě, tak jsem napsal, že ...
Na důležité a podstatné věci jsou pravidla fóra. Doporučení jsou vložena do kodexu.

Prosím nevysílej zbytečné dezinformace. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Čtu velmi pečlivě. Ne to, co je napsáno tady, ale to, co je uzákoněno v kodexu paragrafy:
§ 6 Informace o sezonních úkolech

Před začátkem úkolu nejsou povoleny žádné neoficiální informace o jakékoliv části úkolu (příběh, způsob plnění, odměna,...).

Po spuštění dané série úkolů mají hráči povoleno sdílet informace, ale pouze v jasně označených tématech (např. Halloween) nebo v obyčejných tématech uzavřené ve spoilerech a důkladně označené (příklad).

Pokuď mám tohle chápat jako doporučení, tak asi mám jiný právní výklad.
 

DeletedUser

Host
Hráč za tyto věci není trestán. Pokud tyto věci překročí, bude to upraveno, tak aby to splňovalo kodex. Podobný postup jako u dalších 5 předchozích paragrafů.
 

Thesseus

Znalec
A že se nás na to někdo ptal, jestli úkoly na fóru vyvěsit chceme nebo ne a rovnou to pro naše dobo zakázal. Tak děkujeme.
Skoro mi to přijde pokrytecké, když samo INNO prozrazuje hlavní odměnu přímo na úvodní stránce ale na fóru nesmí být ani ťuk. Přičemž každý ví, že ty seznamy běhají v každém cechu na všech světech. Tohle opatření mi přijde zbytečné, promiňte mi múj nevděk, pokud jste to opravdu mysleli dobře.

Judas: ban za nepozdravení? To by se asi firmě líbilo, takový support :) Určitě by dlouho vydržel. Stejně jako hráči ve hře s takovou podporou. To je tak když někdo ochutná moc, že ;)
Ale s tím věšným remcáním máš pravdu. Jenže to není komunitou FoE ale komunitou o něco větší.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3

Host
Opět se nestíhám divit, jaké tóčo je tu pár jedinců schopno vytvořit ohledně jednoduchého doporučení, které bylo navíc oficiálně vydáno Innem (tj. český tým pouze reaguje na požadavky z Německa).

Věc se má takto:
Pokud chce někdo během sezónního úkolu zveřejnit informace o jakékoliv části úkolu, může tak učinit, pokud bude téma jasně označeno, nebo informace uzavřeny ve spoilerech a jasně označeny.
V případě, že je to pro někoho příliš omezující, špatné, pokrytecké, či demagogické, je mi velmi líto, ale doporučení i tak zůstává v platnosti.
 

DeletedUser9824

Host
Chtěl bych se zeptat zda je nějaký rozdíl v odměnách při posledním úkolu, kdy si Rose vybírá jestli odjede s dobře vypadajícím bohatým mužem nebo uteče s tím nevzdělaným vandrákem.
Jde mi o to že splnění toho posledního úkolu je téměř nemožné, protože jsem zrovna přešel do nového věku a výzkum nejbližších domů je na míle daleko a do konce eventu to nejde stihnout bez toho abych nakoupil obrovské množství výzkumných bodů což mi za těch 100 zboží určitě nestojí, zvlášť když chci výzkum směrovat jiným směrem. Nerad bych ale zrušením toho úkolu přišem o případné další úkoly nebo nějakou skrytou odměnu.
Děkuji.
 

DeletedUser3370

Host
Ahoj Skrty,
já nechci abys měl falešný pocit, že jsme ve při. Tak tomu opravdu není a mrzí mě,. pokud je to tak chápáno.

Já se chtěl jen dozvědět, proč to tak je a krom výmluvných slov o ochraně hráčů jsem se dozvěděl, že slova "není povoleno", "je možno" jsou pouhým doporučením. Možná, kdyby se to změnilo v kodexu, bylo by to přijatelnější.

Až teď jsem se konečně dozvěděl, jak tomu doopravdy je, nevím, proč to nešlo říci ihned. Takže děkuji Ti za osvětu a za novinku, že je možné tyto sezónní úkoly psát i do samostatného tématu. Doteď jsem žil v domnění, že to musí být utopeno někde tady v tom ve spojlerech na straně XY.

Díky a opravdu popřemýšlejte o změně onoho direktivního paragrafu v kodexu, má-li to být pouhé doporučení.

Jinak i Tobě přeji krásného Valentýna, pojďme se mít rádi a nechme kostlivce ve skříni na Halloween:eek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru