Diskuze ke Krčmě přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ažmilid

Turista
Ta krčma má jeden velký přínos, a to že lehce poznáte, který z přátelů je již neaktivní. Kdo měl 100 a více přátel, tak musel sledovat podle historie událostí, kdo ho M/Z, a dle toho vyhazoval. Bylo to zdlouhavé, a otravné. Teďkom si posedáte k přátelům do krčmy, a jak se k nim další dny vracíte, tak u toho, kde svítí, v této krčmě již jste, to znamená, že ji nevybírá. Jinak je tam napsáno, vraťte se za xx:xx:xx čas. U případu, kde daný přítel krčmu nevybíra si najdete na forge-db jeho aktivitu, a tam zjistíte, že už vůbec nehraje. Prostě je to taková blbost ale dost efektivní, nemusíte si je hledat po jednom....
Co je prosím forge-db?
 

DeletedUser11297

Host
Jen takový dodatek, nevím, jestli se to někde psalo. Aktivovaný můžete mít vždy jen jeden bonus. Takže pokud si dáte štít na město, už si nemůžete navýšit příjem mincí. Nebo můžete, ale něco to stojí.

a0d33e3593b971b3.jpg
 

DeletedUser13678

Host
Uvítal bych, když si v krčmě koupím čtvrté pokusy na hádání na 15 minut, aby byl ubíhající čas vidět také v Expedici, když se jí to týká. Takhle je mi ubíhající čas na krčmě k ničemu...
 

DeletedUser11297

Host
Asi mělo, protože nemůžeš vybrat, dokud nekoupíš.

Uvítal bych, když si v krčmě koupím čtvrté pokusy na hádání na 15 minut, aby byl ubíhající čas vidět také v Expedici, když se jí to týká. Takhle je mi ubíhající čas na krčmě k ničemu...

S tím souhlasím. U vyjednávání jsem spěchal jak o život, abych to stihl. A pak jsem zjistil, že mi zbývá ještě 8 minut. A vyjíždět z každé expedice jen kvůli kontrole času se mi pochopitelně nechce.

Musí nějak vydělat :)..

No být na jejich místě, udělal bych to asi stejně. ;) Proto jsem na to ani nenadával, jen upozornil, protože to myslím nikde psané nebylo.
 

peepee77

Veterán
Myslíš místo kam nebudeš chodit?

Chceš být jak ten Angličan co ztroskotal na pustým ostrově a když ho po dvaceti letech našli tak zjistlil, že na ostrově postavil luxusní sídlo a dva kluby. Tak se ho ptají. Sire to sídlo chápeme, každý chce někde bydlet, ale proč jste proboha stavěl dva kluby? Inu to je jednoduché, ten klub blízko moře kde je slyšet dunění přílivu to je klub do kterého chodím. A ten co je v džungli, otravují tam komáři a další hmyz to je klub do kterého nechodím. :D
 

RomanS24

Člen
jinak takova sranda otázka jede někomu v krčmě už EET ? ja ho tam ještě nemá tak aby se andrej nezlobil :D že neodvadím informace kolik naštěvníku kemě chodí :DD
 

DeletedUser11297

Host
:D
Nemám, musel jsem zavřít, tedy vyházet všechny z přátel. :( :D
 

peepee77

Veterán
Já jsem rebel a EET ani mít nebudu, ať Bureš zkusí přijít na kontrolu. Mám pro něj speciální uvítání :D
 

DeletedUser11297

Host
Tak v některé z nadcházejících aktualizací (pravděpodobně 1.91) přibude možnost, jak získat stříbrňáky. Při každé návštěvě krčmy budete mít určitou procentuální šanci získat 5 stříbrňáků. Sice to není moc, ale třeba 100 mincí denně by se z toho vytřískat dalo. :)

EDIT: Tak je to už v 1.90 a i oznámení od Karamelky, takže má zpráva je pasé. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ažmilid

Turista
Zdravím, krčma mi přijde celkem zábavná a mám dotaz k dodatečnému tahu v expedicích: jaký má význam dokupovat 4. tah na 30 a 60 minut, když za 15 minut v pohodě zvládnu zahrát všech 8 žetonů a další mi naskočí až za hodinu?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Někdo si další pokusy může koupit za medaile a udělat tak třeba i celou expedici najednou... na to mu 15 minut asi stačit nebude. Ale jsou to jen vyjímky :)
 

RomanS24

Člen
tak sem z krčmou skončil. Koupil sem si druhy navyšení za 50 dia a oni mi dneska zmizelo a mám zaplatit dalších 50 dia ? to mi příjde jako zlodějna větší než EET. ktery v ty hospodě ani není
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru