Balancování velkolepých budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3226

Host
Dobry den, Nechapu snizeni utoku u velkolepych budov. Mozna jsem se nevijadril presne chpu ze nejaky balancovani a dalsi plky.. Ale co nechapu proc tedy na mape uzemi ( ne cechove ) jednotky co brani uzemi maji furt stejny bonus?? Kdyz nam se snizil pomalu o pulku.. Mozna se melo dele testovat.
Mimochodem valky chchu povedou k tomu ze jiste cechy, tedy ty co budou dlouhodobe prvni nebude uz mozno vubec porazit diky odmenam.. Melo to byt mozna na uplne novych servrech a ty stary nechat pri starym. Tuhle hru hraji uz docela dlouho mozna i dva roky a vzdycky jsem ji bral jako vzor pro ostatni hry, proste se mi dost libyla.. Ale uz to zacina upadat.
 
Presne, dlouho se mi tato hra libila, ale ted mam jiste rozpaky. Balancovani VB se kapanek nepovedlo, momentalne se snazim utocit na provincie (nejedna se o CvC, upozornuji) a po vybalancovani mam 30% k utoku a na uzemi je momentalne 70% at delam a kombinuji jak chci, tak proste dostanu na prdel, takze jedine co muzu delat je zkoumat, vybirat suroviny a doufat ze s vojaky dalsiho veku dobudu ten predeslej vek.

BTW: CvC nekomentuji, ten se teprve ukaze.
 

DeletedUser10378

Host
ty změny jsou opravdu špatné, přijde mi hodně nefér když mám sochu Dia v šesté úrovni a vojsko z vrcholného středověku a napadnu hráče, který má vojsko z raného středověku a prohraju jen díky tomu, že má klášter který mu dává 20% obrany, ale mě jen 18% místo 30% jak to bylo, proč se potom máme snažit mít VB?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6769

Host
Balancování se povedlo, jen bych tomu dal čas, než se to vychytá ( = než se vychytaj ty provincie), podle mě to je jen takový malý nedostatek, bug, který se musí ještě poladit, podle mě to tak nenechají.
 

DeletedUser

Host
Gratuluji k oprimismu. Bohužel ho nesdílím. Obávám se že to že bonusy na územích zůstaly nedotčené je vlastnost která se neplánuje měnit. Na anglickém fóru to říkali už při oznámení to jen tady to nějak nevěděli dopředu. Stejně jako že dojde i k přebalancování druhých odměn které poskytují dotčené VB.
 
no uz jsem chtel na hru prispet koupi diamantu, ale po tomto fiasku (prebalancovani budov vudci beznemu uzemi) jsem to zvazil a nic jim posilat nebudu, hra me ma bavit a momentalne jsem spise naštvaný!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tirael

Nováček
Ahoj, co se týká balancování VS, to se mi docela líbí. Dává to smysl, co jsem ale absolutně nepochopil je, že bonusy jednotek na mapě zůstaly stejné. Uvedu příklad, já dříve bonus 50% (nyní pouze 15%) utočím s tanky na území kde jsou jeageři. Tanky jakožto těžká jednotka by měli mít na lehké jednotky bonus jenže ouha. Pokud mají jeagaři bonus 75%, tak jsou v podstatě k neporažení. Můžu dělat co chci, ale porazit prostě nejdou. Navíc vím, že bonus 75% ještě není nejvyšší a že bude hůř. Rád bych se tedy zeptal moderátorů tohoto fóra, co mám vlastně dělat. V podstatě jsem skončil, nemůžu se hnout z místo. Nepříjde mi to úplně normální. Tak pokládám jednoduchou otázku, co mám prosím teď dělat??? Předem děkuji za odpověď.
 

DeletedUser2059

Host
NO, právě proto to chtělo dobýt ještě před aktualizací.
Zbývá toto:
1) čekat jestli se to změní
2) požít suroviny
3) krvavě bojovat
4) počkat si na novou dobu a lepší jednotky

více mne nenapadá...
 

tirael

Nováček
Opravdu dobrá rada nad zlato.... Napadá mne jednoduchá otázka. Změní se to? Tento stav je přece nereálný. Nemůžu čekat na nové jednotky, když neporazím ty staré, které mi blokují výrobu nových surovin. A tudíž i vývoj nových technologií případně jednotek. Zredukujte bonus jednotek na mapě, to je jediné co pomůže. Jde o to, že je přece nelogické abych prohrál v bitvě s jednotkami, které mají na ty obranné jednotky bonus a zároveň jsou o generaci novější jen kvůli tomu, že kdosi zapoměl, že když změnit bonusy VS tak je potřeba změnit i bonusy jednotek na mapě. Závěr --- nemá to smysl a uvažuji o konci hry.
 

DeletedUser2059

Host
Víš co, já s tímto také nesouhlasím, a také s tím nemohu nic udělat - tedy ze dne na den.
Nezbývá než čekat až se to nějak vyřeší, kdybych o tom měl nějaké zprávy tak bych to řekl. Nyní se zřejmě tvůrci zabývají jinými důležitými věcmi. Osobně myslím, že to není důvod ke skončení hry. Možná tak další hřebíček do rakve :DD
 

tirael

Nováček
Ok, já to chápu, že s tím nic nezmůžete. Jen mi šlo o to, aby jste tvůrcům této hry připoměli, že udělali chybičku. Nic víc stejně nezmůžete. Já se prostě zakonzervuji ve hře tam kde jsem a budu čekat a doufát, že se něco změní. Jinak díky za info a mějte se....
 

Kayro

Znalec
Opravdu dobrá rada nad zlato.... Napadá mne jednoduchá otázka. Změní se to? Tento stav je přece nereálný. Nemůžu čekat na nové jednotky, když neporazím ty staré, které mi blokují výrobu nových surovin. A tudíž i vývoj nových technologií případně jednotek. Zredukujte bonus jednotek na mapě, to je jediné co pomůže. Jde o to, že je přece nelogické abych prohrál v bitvě s jednotkami, které mají na ty obranné jednotky bonus a zároveň jsou o generaci novější jen kvůli tomu, že kdosi zapoměl, že když změnit bonusy VS tak je potřeba změnit i bonusy jednotek na mapě. Závěr --- nemá to smysl a uvažuji o konci hry.
Je pravda ze soucasny stav neni dobry ale neni pravda ze s tim nelze nic delat.Vsechna ta uzemi si muzes proste koupit.Ja hral nekolik prvnich dob ciste obchodne a jde to uplne normalne.Vyzkum novych surovin te stoji jen suroviny z nizsich dob,tak ze az je vyzkoumas a postavis tovarny tak ti nic nebude branit si vsechna uzemi koupit.Bude to asi rychlejsi nez cekat na zmenu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru