Diskuze k Benátskému karnevalu

DeletedUser14288

Host
Ahoj, prosím to vylepšení mostu bude v těch bednách za 560 mincí? To moc velká šance na získání asi nebude:(:(
 

Svatej

Legenda
Dovolím si nesouhlasit, lepší je investovat do truhly "Udržuj to v bezpečí" za 680 florinů.

20% upgrade mostu, 15% strážní oheŇ, 15% útočiště šampiona, 25% 20FB, 25% velká motivační sada

Nevím jak jiný, já z toho využiju 70% (upgrade, FB, velká motivačka)
Na rozdíl od truhly architekta poskytuje vyšší % šanci na upgrade za nižší cenu. ;)
 

DeletedUser15672

Host
chtěl jsem se zeptat, je tam úkol: získej 2 sektory bez boje a hned po něm je úkol: získej provincii...... když už mám jenom 2 sektory které se dají získat, takže jakmile je získám, okamžitě získám prvincii a následující úkol se nesplní že?
 

Svatej

Legenda
Pokud tím myslíš že s vyjímkou těch 2 sektorů máš už získané všechny území na všech mapách, pak se ti po jejich dobytí tyto úkoly budou automaticky zobrazovat již jako splněné.
Pokud tím myslíš že máš 2 sektory k získání a pak nějaké další neprozkoumané provincie, tak získáš ty 2 a budeš muset holt provést průzkum. Event trvá dost dlouho, takže to v pohodě stihneš.
 

DeletedUser13384

Host
Velka skoda ze na most dali opet spokojenost. je pravda ze vyber je omezeny ale treba +1 jednotka za 24h by byla mnohem zajimavejsi odmena.
Kdyby se alespon zavedla spokojenost ala Elvenar tak bych tech +117k navic alespon trochu upotrebil.
Tim padem je cil tohoto eventu jasny. 1x most a setrit dia na Jaro :). Navic nas behem eventu ceka dalsi cast oceanu s novou VB tak nevim kam budu vsechny tyhle dalsi budovy stavet kdyz bude potreba mit ve meste 12+ terasovek/palacu :)
 

ronymaniak

Turista
Co myslite ze je nejlepsi z tech 3 moznosti ziskavani florintu ? Ject jistotu 100% a 10 florinu , nebo cekat na ty 15 a 5% sance kdyz je to nakrmene ?
 

DeletedUser13872

Host
Tak jsem si to hezky naplánoval že si ráno než odejdu za sportem dám výrobu na 4 hodiny a odpoledne udělám většinu úkolů.
Nicméně příroda tomu chtěla jinak a já místo sportování jel do porodnice a ráno sem do hry ani nevlezl. Tak to prostě udělám jindy.
 

Svatej

Legenda
Yangus: Gratuluju :)
Co myslite ze je nejlepsi z tech 3 moznosti ziskavani florintu ? Ject jistotu 100% a 10 florinu , nebo cekat na ty 15 a 5% sance kdyz je to nakrmene ?
Když pojedeš 100%, nikdy nebudeš mít dost florinů na získání plně upgradovaného mostu.
Doporučuju buďto ject 15% možnost, vždy když máš plnej bar lístků, tak to tam vyházet a snad to padne.
Pokud máš hodně času, tak "snajpovat" na 20 florintovej příplatek pokaždé, když objevíš nějakou pěknou, sousedy naházenou hromádku.

EDIT:
40% k nákupu dia + lístky k nákupu dia.
Náhoda? Nebo spíš nátlak na nakupování diamantů? Tohle jste mi měli předhodit ve forgebowl eventu... ;)
xMKl.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14618

Host
Ahoj, mám problém, jsem v průmyslovém věku a když jsem pronikla do dvou oblastí na mapě průmyslového věku, tak se úkol nesplnil, dělám něco špatně nebo pro mě událost končí, když toto nejde splnit? Díky za odpověď...
Lenak
 

DeletedUser14298

Host
Ale jóó, jsem vážně spokojen! :mad:


9000 florinů = 13 toček Truhly bezpečí

10x 20 FB, 1x útočiště, 1x hromadná motivačka a 1x upgrade .. Tak to most na 7. lvl bez utracených dia fakt asi zas nebude, protože aby to za 13 toček padlo jen 1x, když je 20% šance?
 
12 truhel, 4x útočiště šampióna, 3x 20b, 3x motivační sada, 2x oheň.. kde je těch 20% šance na výhru? :-D

Tak jsem vyhrál mince ještě na 13. pokus..opět 20 bodů :-D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14293

Host
Protože každý pokus je unikátní. Už jsem tu hodně lidí viděl počítat nesmysly. Dá se spočítat, že při 20% pravděpodobnosti výhry máš 50% šanci při 3 pokusech, 80% šanci při 7 pokusech, 90% šanci při 10 pokusech, 99% šanci při 20 pokusech na zisk jednoho upgrade, navíc se pohybujeme v malém počtu pokusů, kde to ani tak statisticky moc dobře nefunguje. Takže je to jen štěstí.
 

DeletedUser13872

Host
Já se v tom zatím strácím. Florinů mnoho nemám, taky jsem teprve na začátku úkolové řady.
Zkusil jsem jednu truhlu a mám zbytečné útočiště šampiona. Tento event se asi nezadaří. Ale nemůže zkrátka štěstí přát vždy. Tpho jsem měl dost minule když jsem získal 2 památníky na max.
 

DeletedUser11317

Host
Hráči,

hromadí se nám spousta otázek na proniknutí do provincie. Proniknout do oblasti znamená ubrat ze života armády zaplacením určité částky mincí. Když si tedy otevřete provincii, objeví se Vám jednotlivé oblasti. Po kliknutí na některou z nich (červená oblast) se Vám nabídne možnost proniknout do této oblasti. V mobilní aplikaci bude postup stejný, jen s tím rozdílem, že musíte kliknout ještě na útok a až poté se Vám nabídne možnost proniknutí.
 
Nahoru