Diskuze k Benátskému karnevalu

DeletedUser14995

Host
Co myslíte,je lepší šetřit floriny až do konce úkolů a pak teprve až přijde ta vhodná truhla je utratit nebo zkoušet průběžně?.......Zatím mám 2115 florinů (a pár jsem utratil za zdvojnásobení šance na výhru) a splněných 12 úkolů.....mám obavu že když budu šetřit může se stát že mi po splnění všech úkolů už nenaskočí ta správná truhla a ze soutěží se ty floriny sbírají dost pomalu.
 

DeletedUser11297

Host
Tady je to úplně jedno, jak to půjde, tak bych otevíral průběžně. Dnes jsem zkusil 2x truhlu bezpečí a dostal kulový. Uvidíme, času ještě zbývá dost, ale stejně budu rád, když dám most aspoň na 5. level.
 
Podařilo se mi vyhrát mince ještě na další 4 pokusy..takže dnešní rekapitulace:
otevřeno celkem 17 truhel. získáno 5x útočiště šampióna s pravděpodobností 15%, 5x 20bodů s pravděpodobností 25%, 4x motivační sada s pravděpodobností 25%, 3x strážní oheň s pravděpodobností 15%, 0x vylepšení mostu s pravděpodobností 20%.
To opravdu potěší.
 

Joxer

Psavec
Nejlepší bude počkat si na

truhlu Architekta, která stojí 700 florinů a šance na upgrade je 15%, do toho je tam ale renovační sada a svatyně znalostí .. takže máš 45% na to, že ti padne relativně dobrý drop :)

Dovolím si nesouhlasit, lepší je investovat do truhly "Udržuj to v bezpečí" za 680 florinů.

20% upgrade mostu, 15% strážní oheŇ, 15% útočiště šampiona, 25% 20FB, 25% velká motivační sada

Nevím jak jiný, já z toho využiju 70% (upgrade, FB, velká motivačka)
Na rozdíl od truhly architekta poskytuje vyšší % šanci na upgrade za nižší cenu. ;)

11 truhel, z toho: 2x 20FB, 4x velká motivačka, 5x upgrade
Spokojenost :)

Zas ale na studánkové truhle jsem projel dohromady 20 pokusů a nic, ani jedna.

Lorde jestli to dobře dávám dohromady, tak těch 5x upgrade jsi získal z té truhly "Udržuj to v bezpečí" za 680 florinů, nebo z jiné?
 

Svatej

Legenda
jo, přesně z té... proč?
Respektive abych byl zcela přesný - ten první výčet je z A z "bezpečné" truhly. (5 z 11)
Ten druhý výčet je z truhly "přání" otevírané na BCDE (0 z 20)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
Tak jsem to dohnal s úkoly získal nějaké floriny a nyní budu čekat na nějakou pěknou truhlu.
Tady musí mít člověk dvojité štěstí. nejdřív získat více florinů a pak ještě při otevírání truhly.
 

Joxer

Psavec
Lorde, chtěl jsem vědět, u jaký truhly jsi měl štěstí. Mohlo by to vyjít třeba i u mně. Zkusim stejnou truhlu. ;) Dík za info.
 

*anunnaki*

Nováček
Každé 3 dny se uděluje nej. hráči /po splnění urč. podmínek/ speciální karnevalová odměna. Má se uložit do inventáře. Jak poznám, co jsem dostala? 3 dny jsem vedla ...
 

MuromecIlja

Turista
Ok tak asi me někdo prehodil i když jsem s 1660 v to nevěřil, dá se nějak posleze zjistit kdo? A o kolik ? Bylo to na Áčku
 

DeletedUser15859

Host
Zdravím, také jsem byl první ve hře o masku ale žádná se v inventáři doposud neukázala.. svět D..
 

DeletedUser13872

Host
Masku mám z loňska, není o co stát, obyčejná dekorace. Včera jsem vyhrál 4x Kanál a 1 vylepšení.
Tak ještě aspoň 1 vylepšení aby to mělo smysl postavit.
 
Já byl první ještě 5 minut před koncem s 2500 florinů a nemám nic. Myslel jsem, že mě tedy někdo těsně před koncem přeskočil. Takže ne? Je tam chyba?
 

DeletedUser15403

Host
Ahoj, vypadá to tak, neslyšel jsem o nikom, že by tu masku dostal :)
 
Nahoru