Diskuze k budoucnosti CvC

Caratic

Komentátor
Ahoj čtu to až teď.

ad Termi:
Ale vždyť podsouváš svoje teorie ohledně pozic slabších cechů. Netuším jak jste postupovali na svém světě, ale asi z pozice síly.
Podle mě jde o celkově nepochopení CvC a neznalosti možností. Pak tomu rozumím. Teď už je to jedno, protože v našem světě už nebráníme oblasti.
Jinak celkem souhlasím s možnostmi, které hra nabízela a celkovému shrunutí. Prakticky i slabší cech prostě potřeboval zboží/jednotky a aktivně ho sháněl.
Narozdíl od cechů početných, kde sice pár lidí může hrát aktivně, lze jen poslat výzvu a po členech prosbu vyčlenit prostor 6*6 na zboží a slabší cech prostě nikdy nemá šanci. Z mého pohledu se skutečně v CvC musela využít taktika. Nebo mi chce někdo tvrdit, že v CB nejsou dlouhodobé dohody mezi cechy?

Domnívám se, že tady jde o to že v CvC nebyly odměny a války nikdy prakticky neskončily, protože přišel další cech a válka není bitvou, která skončí
po 10ti dnech, ale trvá měsíce a i po nějakému příměří vždy nesměl cech nemít jednotky a zboží na další útok.
Jak jsem zmínil, už nebráníme oblasti v dobách kde jsme hráli, ale pořád máme dost sil na to vytlačit cechy z top 10. I proto jsem se ptal jestli v případném
sloučení cechů půjde i převést majetek cechu.

Ještě PS: Nikdy se nám nestalo, ani při vyjednávání, že bychom měli pocit nějaké podržtašky. Myslím si, že CvC váš cech prostě neumí hrát.
 

Wayner Re

Turista
Nikdy se nám nestalo, ani při vyjednávání, že bychom měli pocit nějaké podržtašky. Myslím si, že CvC váš cech prostě neumí hrát.
to si zrovna nemyslím, že by to neuměli, naopak to píše správně tak jak to je
na B je to tak, že hráči z velkých cechů využívají multiúčtů k založení minicechu, příp. se k nějakému přidají a tím si pak pomáhají
i z toho důvodu jsem rád, že CvC konečně zruší
 

erza scarlet

Dopisovatel
já tak nějak čekám, že to postupně zabalím. Jakmile se zruší cvc, nemám už co tu dělat. Hra je tupější, všechno za prachy, budovy přehnaný, starý věci nebalancnutý. Budovy tvrdě vydřený v osadách jsou horší než pí*ovina z eventu. Nikdo nestaví domy, spokojenost, nic. Města jsou hnusný a stejný. Mnoho velkolepek zastaralých a k ničemu. Uvědte tu statistiky, kolik hráču staví Coloseum a Notre dam. No šup...
 

barabazostravy

Komentátor
Tak jsem si to o tom CvC přečetl a abych k tomu zaujal nějaké stanovisko a případně se toho zúčastnil potřeboval bych odpověď na jednu zásadní otázku. Budou cechovní rejdy jen další část hry která bude pro nějaké benefity vyžadovat Dia? ( investuji Dia na stavbu podpůrných budov v CB a něco i na Eventy do dalších věci Dia cpát nehodlám) . Pravda je asi taková: V CvC se do teď žádné Dia nedaly použít a proto byla soutěž CvC pro Inno přítěží. CvC potřebovaly péči a nic nevynášely. Je to tak?
 

erza scarlet

Dopisovatel
Tak jsem si to o tom CvC přečetl a abych k tomu zaujal nějaké stanovisko a případně se toho zúčastnil potřeboval bych odpověď na jednu zásadní otázku. Budou cechovní rejdy jen další část hry která bude pro nějaké benefity vyžadovat Dia? ( investuji Dia na stavbu podpůrných budov v CB a něco i na Eventy do dalších věci Dia cpát nehodlám) . Pravda je asi taková: V CvC se do teď žádné Dia nedaly použít a proto byla soutěž CvC pro Inno přítěží. CvC potřebovaly péči a nic nevynášely. Je to tak?
CVC tu bylo dávno a Inno tragicky nezvládlo jeho údržbu. Stačilo několik drobných úprav. Bylo by to balancnuté a i vyřešeno přetížení serverů. Jenže jejich špagety kód stojí za *** a navíc si vymysleli CB. Věc, kterou lead designér nebo kdo to byl, těžce nedomyslel a hráči to totálně abusovali. Jako vždy to přerostlo přes hlavu a stalo se z toho monstrum degradující diamanty. Přísun peněz zmizel a tak inno nejdřív zničilo expedice, které ted nikdo nehraje krom top cechů posedlých být první všude, i v téhle stupiditě. Tak začali dolovat prachy z mobilní verze. A protože cvc není na mobilech, měli další záminku je zrušit. Vždytnebyli schopni opravit i primitivné bugy, které by mému manželovi zabraly na opravu tak pět minut. Smutné. U Inna nepřekvapující.
 

Dan 77

Veterán
Přísun peněz zmizel a tak inno nejdřív zničilo expedice, které ted nikdo nehraje krom top cechů posedlých být první všude, i v téhle stupiditě.
Na druhou stranu hráči se pokračování expedice už dlouho předtím sami dožadovali, tady i na Betě. To jsem já moc nechtěl, zas něco dalšího do celé řádky funkcí ve FoE, ale když zavedli 5. kolo expedice, v té době to chtělo něco nového a nakonec mi to přišlo dobrý i s ohledem na odměny tam (jsou tam hlavně dobré budovy, kvůli kterým se docela vyplatí to odbojovat). Jistě na začátku to nebylo zadarmo, aspoň zas nějaká výzva místo furt automatická bitva, ale po několika eventech s novými budovami atd. je to zvládnutelné i v Titanu (město jsem kvůli modrým % ani nijak moc nepřestavoval a s něco přes 1000/1000 % dám skoro celé 5. kolo bojem, konkrétně 12 střetů automatem, 2 střety manuálním bojem a až ty poslední 2 boje musím vyjednávat). A pokud jde o předchozí 1.-4. kolo expedice, tak tam došlo hlavně k tomu, že diamanty už nejsou na konci 3. kola, ale jen cca v 1. polovině 4. kola.
Tak začali dolovat prachy z mobilní verze.
Jak přesně? Například konkrétně nákup diamantů byl v mobilní verzi odjakživa cca o 30 % dražší než na PC. :rolleyes: Verze v prohlížeči je starší, a jakmile zavedli mobilní aplikaci, tak v ní to bylo všechno dražší. Jinak teď o ničem nevím. Třeba FoE Plus nebo bonusové eventové truhly jdou koupit pouze přímo za peníze (nikoli přes dia), a to jak v PC verzi, tak v mobilní verzi. Vlastně se teď obě verze liší hlavně v tom, že v té mobilní jsou navíc i reklamy o_O (přidáno ve stejné době jako FoE Plus).
A protože cvc není na mobilech, měli další záminku je zrušit. (...) Smutné. U Inna nepřekvapující.
No a podobně zrušili i cechovní fórum... :rolleyes: Takovou poměrně nenáročnou věc, která se stejně otevírala v externím okně, by nebylo tak těžké přidat i do aplikace. Ale radši to zrušili, aby si hráči museli cechovní informace sdílet jinou cestou, třeba přes Google Drive, protože nové centrum zpráv k tomu vůbec není uzpůsobeno (ačkoli vývojáři trvdili opak) - kde jsou barvy textu, velikost písma, tučné, kurziva, podržení textu atd. atd.??
 
Naposledy upraveno:

OffTheWall

Psavec
Nějaké oficiální vyjádření? Před dvěma měsíci bylo oznámeno, že ke zrušení CvC dojde za 1-2 měsíce.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ano, zrušení CvC a nástup nových rejdů se o nějakou dobu odložilo kvůli vyladění nové funkce.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mě by tedy zajímalo, kdy se konečně CVC ukončí. CVC hraji, ale už jsem z toho tak trošku otrávená. Nejprve mě konec CVC naštval, ale pak jsem se na něj začala těšit, protože mě to stojí nemálo vojáků, pokladnu nemálo surek a nadšenců do CVC v cechu moc není, takže to táhne pár lidí. Takže bych ráda dostala konečně nějakou zprávu, kdy se CVC vypne?? Avízo z podzimu bylo, že za cca 1-2 měsíce. Už běží měsíc 3. a Inno mlčí......
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ano, všichni aktivní hráči (kteří se alespoň v poslední době přihlásili) obdrží v pondělí při vypnutí cvc do inventáře tuto budovu, bez ohledu na to jestli se v minulosti v této funkci účastnili.
 
Nahoru