Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
LFD: Já ale nepsal o postavení ideální cestovní sítě,ale o tom,že občas- třeba když hráči chybí místo na přesun budov je možné část ,nebo celou síť na chvíli zbourat,budovy nacpat do jednoho místa a postupně stavět znovu podle nové představy.To s tím,jestli má víc lidí cesty do hvězdy nebo do kosočtverce, případně jiného tvaru nemá co dělat.
 

DeletedUser11823

Host
Já myslím, že hlavní využití toho "vrácení budovy" je právě u budov "na pokračování", u hráčů z nižších dob - typicky cukrovinky, hřbitov, strom lásky... Jak lezu výzkumem, po čase zastaraj, a plýtvat na ně renovačku, když se mi při příštím "stejném" eventu zrenovují samy? Ale schovám do inventáře, a ve vhodný čas znovu postavím a dostanu oblíbený úkol "zbourej a dostaneš větší, lepší..".
Pro hráče na konci je to v podstatě jasná zbytečnost (z mého pohledu tedy)...
 

DeletedUser11297

Host
Musím ti dát za pravdu. To je asi jediná situace, kdy se něco takového může hodit. Ale jak píšeš, pro hráče na konci prostě k ničemu.
 

Ruda80

Dopisovatel
Já myslím, že hlavní využití toho "vrácení budovy" je právě u budov "na pokračování", u hráčů z nižších dob - typicky cukrovinky, hřbitov, strom lásky... Jak lezu výzkumem, po čase zastaraj, a plýtvat na ně renovačku, když se mi při příštím "stejném" eventu zrenovují samy? Ale schovám do inventáře, a ve vhodný čas znovu postavím a dostanu oblíbený úkol "zbourej a dostaneš větší, lepší..".
Pro hráče na konci je to v podstatě jasná zbytečnost (z mého pohledu tedy)...

Ano ale ne tak docela, to renovování do vyšší doby neplatí u všecho. strom lásky-velký strom lásky, hřbitov-velký hřbitov. U stromu lásky jsou 3 verze, u hřbitova nevím. Nicméně nevím jestli dostaneš velké cukroviny pokud už máš malé. Tak dlouho to nehraju. U stromu vím že systém poznal že už mám normální a dal mě velkej. "cipíska jsem zboural a postavil bobíka"

Pro hráče na konci ikdyž tam zdaleka nejsem to bude asi nejspíš už k ničemu, jedině že by vytvorili opět další verze z něčeho, pokud už tu verzi majitel vlastní. Pochybuju že by to někdo nevyužil pokud by už předešlou verzi vlastnil.
 

DeletedUser12887

Host
Když je řeč o tom vrácení do invu. Spíš to může mít smysl pro někoho..kdo se potýká s místem. No nevím...cukrovinky..hrbitov a všechno podobné se aktualizovalo dosud pri dalším eventu..na větší a starší apod...nevím pro co by to mělo mít v nejvyšší době využití..protože většinou uz není skoro nic potreba..uplatnění vidím spis hráče v nižších dobách..ale úplně přesnou funkci toho neznám..ještě jsem to nezískal a když se to získá..dá se to předpokládám taky vymazat..takže kdo nebude spokojen..může to vyhodit..komu to přijde vhod tak to využije
Celkem jsem zvědav jak to bude v praxi fungovat a kdo nakonec bude pro a kdo proti..jako skoro vždy

http://www.ireceptar.cz/vareni-a-re...ost-pasterizovany-nebo-pripraveny-za-studena/

jinak ze sklizených stromů 7,10,20 a 50 jablíček můj původní text zmizel když dávala gól Bohemka, mimochodem prohrála 4:1 s Duklou Praha
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Pěkné dopoledne,
mám asi hloupý dotaz ale ty jablka bude možný umístit pouze když je co motivovat/zuslechtit..takže asi bude potřeba nasazet do města i nějaké dekorace..pokud to je všechno ohvezdickovane ?

Tak už nic, jde to i bez toho, teď zrovna jsem dostal jablko i když nic nešlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Jinak ty jabloně... to se zase soudruzi v NDR trošku utnuli... je to suveréně nejhůř viditelná věc z eventů co kdy byla.. vejce na dekoracích.. ok... stromečky s vejcem nad sebou - ok.. ale strom co vypadá jako každý druhý strom v okolí města a liší se jen minimálním množstvím červených piditeček... bravo... to je pro nás slepýše to pravé ořechové... ( 2 stromy jsem hledal cca minutu)
 

blanula

Turista
Přesně tak. Podle historie bych měla mít ve městě 3 jabloně a našla jsem zatím jen jednu. Zbylé dvě zatím marně hledám. Asi to bude chtít, vždy mrnknou do historie, kolik jich má být, jinak člověk nebude dělat nic jiného než hledat stromy.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
Podzimní událost zatím příjemné zpestření hry, ale hledat ty jabloně je tedy peklo.
Jabloně nejsou skoro rozeznat od ostatních stromů, bylo by lepší, kdyby na jabloní poskakovalo jablíčko, jako tomu je u vajec u velikonočního eventu.
Už mě z toho hledání bolí oči/hlava :)
To je zatím jediné mínus :)

Hledání jsem vylepšil tím, že používám systémovou lupu, ale i to není nic moc !!
 

peepee77

Veterán
Ale no tak, zas tak strašný to není, vždyť i pod jabloní je najablíčkováno ;)


Jednoduše, vybereš v inventáři odložení a klikneš na budovu kterou chceš přesunout do invu a ona se tam vloží.

Odkládat jdou veškeré budovy z eventu jako jsou svatyně ( všechyn typy ), cukrovinky, sobi, voliéra atd, atd, atd..
Nejdou odkládat strážní ohně a věže vítězství. Stejně tak nejdou odložit skrýše tuláků. Jak je to s útočištěm šampiona nevím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8622

Host
zase udělali velký humbuk..odměny až na nějakých pár..zhola na NIC..
a plnění úkolů?..))))))))))))
 

peepee77

Veterán
zase udělali velký humbuk..odměny až na nějakých pár..zhola na NIC..
a plnění úkolů?..))))))))))))

A co by sis tak přál/a za odměny? Nejlépe odstranit ty "na NIC" odměny abys dostával/a jen ty "nějakých pár"? Nebo jak to myslíš?

Jak funguje vyhraj denší spečiálku?

Denní speciálka je odměna která se jenou za 24 hodin v košíku vymění. Dneska je to svatyně inspirace. Po doběhnutí odpočtu se výhra změní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Haspro.TR

Turista
Bohužel pro mne (a pro další lidi kteří trpí poruchou barvocitu) jsou vysazené jabloně kolem města naprosto neviditelné. Úplně splývají s ostatními stromy, červená jablka na nich nevidím ani když si město zvětším. Bohužel, tohle se trochu nepovedlo.
 

DeletedUser13698

Host
Přesně tak. Podle historie bych měla mít ve městě 3 jabloně a našla jsem zatím jen jednu. Zbylé dvě zatím marně hledám. Asi to bude chtít, vždy mrnknou do historie, kolik jich má být, jinak člověk nebude dělat nic jiného než hledat stromy.

Mně tedy horší viditelnost nevadí, aspoň to není úplně jen o oklikání... (samozřejmě pokud někdo nemá barvocit, - Haspro.TR - je to o něčem jiném, to je jasný :-( ).
Ale na druhou stranu jsem ze tří jabloní našel taky jen jednu, druhá nikde. Po vybrání a znovunačtení stránky 2. a po opětovném vybrání a F5 v prohlížeči se konečně objevila třetí. Tedy, existuje opravdu malá šance, že jsem nejprve dvě jabloně a poté jednu přehlédl, ale opravdu si nemyslím, že by to byl ten případ :)

Upraveno:
A další čtyři jabloně - podle historie 30 minut od vysazení poslední z nich: Viděl jsem na obrazovce 1. a 2., a po kliknutí na obě se na místě 1. objevila 3., a pak jsem dohledal 4. kousek vedle. Všechny se připočetly, jak měly. Zajímavé :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Dost se tu o tom napsalo, tázalo a plkalo, takže pár věcí co tu možná nezazněly:
1) pokud jabloň neseberete do 24 hodin od vysazení, zmizí nadobro.
2) jabloň není pevně umístěná v okolí městě = když obnovíte hru, jabbloň může změnit svou pozici a je jinde než minule.
3) Šance na vysazení je při každém kliknutí na tlačítko "pomoc" - ať je to M nebo Z a dokonce i když už ve městě nejde nic M/Z.
4) Jabloň se někdy nemusí objevit - pokud podle historie by měla být v okolí a nemůžete jí najít, refreshujte hru, pak se na 100% objeví.
5) (od willy2) Pod jabloní můžou být další (měl jsem 5*jabloní na jednom místě, tj.pod sebou)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Tak event je dobrý, jabloně jsou celkem viditelné, je tam dost červených jablek, když se to příblíží je to rozeznatelné o něco lépe a když se někdy stromek přehlédne, je pak o to větší radost, že jich je víc najednou, jinak jablek padá celkem dost, nedovedu si moc představit, že bych je všechny přesně počítal, tolik času bych tomu asi nevěnoval.
Co mě potěšilo, že jsou celkem viditelné i na mobilu, to třeba při letním kasínu lístky na stromech nebyly skoro vidět.
Tak ještě nějakou tu pěknou výhru a bude to prima :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru