Diskuze k ukončení podpory prohlížečové verze Forge of Empires

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12618

Host
To doufám že to bude apríl. :confused: jinak jsem taky malem dostal infarkt :D
 

DeletedUser2451

Host
no jako aprýl povedený,ale nejsem si jist jestli tak dobře domyšlený Aby kvuli tomu ve zmatku pár hráčů neskončilo jen kvůli blbému vtipu
 

DeletedUser9928

Host
Pokud se nejedná o apríl, tak je to smutné, protože je bohužel ještě značná část nejen hráčů samých, ale i lidí obecně bez mobilních zařízení, a navíc k nim mohou mít i odpor. Nakonec o tom diskutující svůj názor dostatečně pregnantně vyjadřují.
 

DeletedUser12620

Host
Tak tohle je sprostý, jak si mohou dovolyt odkoptout hrače přez Prohlížeče, ja jsem to málem nevydejchal a když se mi nepovede přihlási přes ten jejich
Adroid tak jsem Pěkný. Jelikož nemam Android verzi 4,0
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
To je tak blbej fór, že jsem tomu i věřil. Naštěstí to přesměrování na wiki na 3310 mě docela uklidnilo, když jsem si chvíli představoval jak je neschopná ta verze pro Android, která byla posledních 105 let coming soon a přišla tak soon že na ní půlka věcí nefunguje...

Teď se bojím otevřít další servery co kde vypadne za kravinu.

Zase je hezké, že jsem přišel na 1. dubna právě na EoF, což dokazuje moje nasazení... první věc co ráno pustím je hra. Jestli bych to neměl omezit. Na nulu.
 

DeletedUser12269

Host
Málem jsem se vylekal, naštěstí se 31.4. budu už se svou milou líbat pod třešní :)
 

DeletedUser2298

Host
Ten kdo přečtení tohoto dnešního vtípku zpanikaří natolik, že se hrou sekne.. tak tomu není pomoci ;-) A použiju i návrh jednoho spolucechovníka který by je "zbavil nejen pristupu do hry ale i obcanky a poslal zpatky na strom" :))

Crakenoschi - k tomu navrhovanému "zlatíčku" bych potřeboval ještě i tu A-10 a nejsem si jistej kolik stojí jeden 30 x 173 mm a na kolik by mě takové jedny standartní cvičné střelby přišly :p Obávám se, že bych za chvíli byl asi ale v exekuci :))
 

DeletedUser4853

Host
Zvláštní, že si nikdo nepustil to video :rolleyes: Měl by jasno. Dyť to tam ten "CEO InnoGames Geschäftsführer Hendrik Klindworth" sděluje několikrát "... say goodbye ..." :D
 

DeletedUser11474

Host
Moooc pěkný článek =) Nebýt dnes 1.4. a nebýt tam tučně zvýrazněné
K 31. dubnu ji nakonec zcela uzavřeme
tak bych si asi říkal, že si to tu ještě dalších 30 dubnových dnů užiju a pak už se jen budu rozčilovat nad tím, jak můj smartphone není smart, ale lazy and dum :D
 

DeletedUser11297

Host
Tak jestli hru ukončí k 31. dubnu, tak nemusíme mít strach. :D Jinak škoda, že u toho videa je už v náhledu vidět obličej Ricka. Být tam třeba logo Inno, tak by byl efekt RickRolled lepší. :)
 

DeletedUser4853

Host
Pár indícijí :) pro ty, co to úplně nepobrali, nebo ještě váhají :D
- videoklip je z roku 1987 - Rick Astley - Never Gonna Give You Up
- v odkazu na Apple iPad - je vidět v adrese odkaz na Wikipedii a Nokii 3310
- grafika STOPka prohlížečům je evidentně "levně" udělaná
 

DeletedUser12540

Host
je to hrozné pochybuji ,že je to apríl
prostě se jednoduše cvokli
 

Kayro

Znalec
Dva prispevky nad tebou se k tomu Skrty uz priznal,co jeste chces oficialni prohlaseni o tom ze to byl apríl ? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru