Diskuze ke 4. obtížnosti Cechovní expedice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Já mám komplet dodělanou expedici za mě pěkné. Bez krčmy nedatelné, ale pěkné.
U nás 18 lidí bojuje v 4. kole expedice. 8 lidí jí má komplet dokončenou. V cechu máme 77 lidí.
A ještě není konec týdne věřím, že o víkendu se stav ještě navýší.

Takže fakt pro nikoho jo? :D To teda koukám :D Asi jsme opravdu výjimečný cech :D Asi nejlepší z B (ne nejsme jsme aktuálně 14 cech).

K 4. části expedice mám jedninou výhradu. Ve 2. boji jako odměna Věž Vítězství? To jako vážně? Mám jich v inventáři už 12. Očekával bych, že tam bude třeba ten nový oheň nebo nějaká z těch nových obytných budov, ale fakt Věž Vítězství? To mě trošku zklamalo no.
Jinak se mi to líbí :)
 

Anti Bílý

Psavec
Myslím si, že dost lidí si to teď jen osahává, aby bylo jasný, co je IV. zač a příští týden to určitě moc cechů ani neotevře :)
 

DeletedUser12151

Host
Tak je teprva patek a u nas v cechu ma ctvrtou uroven dohranou uz ctrnact lidi.To nevypada jako ze je to pro nikoho.
U nas taky dost dokoncilo a nebo nejakou cast, ale problehla diskuze a vetsina rekla, ze to za to nestoji. Taky uz mate v cechu tyto diskuze za sebou? vedu 3 cechy v top 10 a ani v jednom to tak zhave jak popisujes neni :D 14 lidi z kolika, budete utracet surky i kdyz v pravde surek LB je dost za par lidi v cechu?

Já mám komplet dodělanou expedici za mě pěkné. Bez krčmy nedatelné, ale pěkné.
U nás 18 lidí bojuje v 4. kole expedice. 8 lidí jí má komplet dokončenou. V cechu máme 77 lidí.
A ještě není konec týdne věřím, že o víkendu se stav ještě navýší.
Vsadim se s tebou, ze pristi tyden uz to tak jednoznacne videt nebudes :D vetsina cechu otevrela a chteji si to vyzkouset. Sam uvidis
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Vsadim se s tebou, ze pristi tyden uz to tak jednoznacne videt nebudes :D vetsina cechu otevrela a chteji si to vyzkouset. Sam uvidis

Zatím jsem se schodli na tom, že to za to stojí. A suroviny nebo vojáky co jsou na to potřeba v pohodě doplníme za méně jak 4 dny.
Téměř každý z nás má v cechu Arc (i ty nejnižší) a tak suroviny opravdu nejsou problém.

Uvidím příští týden, ale vidím to tak, že min polovina z těch co to dala celé tak to dá znova. Ostatně já pokud budu mít dostatek času tak to také dám znova celé. Nevidím v tom totiž jediný problém proč bych to nemohl znova dát.
Jen pro zajímavost za celou 4. čast expedice jsem posbíral 60 fb. To na zemi nenajdu. Nemluvě o fontáně co jsem dostal na konci :)

Odměny se budou měnit :)

Nechám se překvapit jak :)
 

DeletedUser12151

Host
kdyby jsi napsal,ze jsi dostal 200 diamantu tak o tom premyslim, ty hrajes jen jeden svet tak to je pohodicka,to bych si s tim asi taky vyhral :p
 

DeletedUser11823

Host
V cechu na E, tam je nás 77, aktuálně 16 lidí hotovou čtyřku a 34 celkem jí už zkusilo... Určitě to bude příští týden slabší, ale že by "98-99% lidí" bylo proti? To pochybuju...
Pro Petra - na C zisk 175 dia jen za druhou půlku 4ky... 205 je součet zisku a útraty za celou expedici na C... K tomu jen 64 FB a 380 surovin ledovky... Fakt to nevidim jako takovou tragédii, nebo dokonce ztrátovou činnost. Se studnou na konci plus hromadou balastu spíše naopak... Škoda že se navíc nezdařila terasa :)
 

Svatej

Legenda
Ramaloke I.:
Tak to tě můžu potěšit tímhle obrázkem :D (nefritka padla za poslední boj 1 úrovně :) )
Ale stavit jí nebudu... teprve až budou 2 :)
yXpp.png
 
Ahojte,
o 4. kole Expedice píšete jako o bonusovém kole. Tak mám jen takový dotaz co je na tom bonusového??? Odměny :-((( to si děláte legraci ??? Třeba ty další možnosti útoku :-((( To je fakt bomba jako kdybych nemohl pár hodin počkat stejně si mi léčí army.
Bonusově jste mě zklamali :-(((
 

Pelonek

Turista
Ne každá odměna se hodí, viz. věže vítězství, které jsou spíš jen dekorace, které vyplivnou pár medajlí za týden.. nebo medajle, kterých maj někteří několik mil. na účtu a nevěděj co s nima.. Tahy se některým můžou hodit, pokud např. špatně vyjednávaj a nechce se jim kupovat další, ale taky mi přijdou zbytečný (teď jsem si koupil pár tahů za medajle a ve středu bylo hotovo).

Ono jediné, o co stojím, jsou farmy, svatyně (i když jsou větší, furt se to hodí) a body, ostatní je navíc :)

Jinak v současnosti s 98/90 jsem projel i čtyřku autobojem (1+7 protiletadlo), ale ztráty jsou docela velký.. bohužel příští týden lenost zase zvítězí :)
 

traktorista

Odborník
Pěkný : ).

Bohužel, Ledovka je proti současnosti dost jiná písnička. Jednak útočný bonus dávají budovy Dronů a Behemota (což jsou jednotky pro útok v naprosté většině případů naprosto nepoužitelné), takže si jima zastavět město je zbytečnost. Ani tu není žádná ultimátní jednotka (navíc se často musí sáhnout k invisible tankům o dobu zpět). Takže o automatu si můžeme nechat jen zdát :D.

Zajímalo by mě, jestli někdo v LB cestou bojovníka udělal poslední fázi čtvrté obtížnosti.
 

DeletedUser11823

Host
Já už to přiznával výše - v LB vyjednáno 14 z 16 bodů ve 4. obtížnosti... Ale hodně i kvuli času :)
 

DeletedUser13041

Host
Po přehodnocení si myslím, že obtížnost je vyvážená dobře. To že si tam člověk bez krčmy neškrtne, dává prostě smysl jako další opodstatněnost existence krčmy - to je v pořádku. Krčmu měl šanci vystavět si každý, ať už je v době železné, nebo DL stejně - a mít v low době možnost třeba útoku o 30 procent víc, je brutální berla. Dá se - vyjednával jsem hodně, ale šlo to - a tak to má být. A co do bonusů? Odměny jsem neměl slavný, relic mi za 4 lvl padl jednou, ale padl - příště bude líp - taky jsem chtěl jiný odměny - padnou jindy. I přesto jsem měl nějaký VB a krystaly navíc. Hold i kdyby dávali každému svatyní znalostí za každý bod postupu, brečel by tu někdo, že chce aspoň dvě... Podívejte se pár let zpátky třeba do FOEpedie - kdy byly třeba i jen dva eventy za rok a nic jinýho k tomu- a člověk byl za vzácné odměny z nich rád.
 

DeletedUser7066

Host
Vyzkoušela jsem, zchudla v surovinách, odměny - žádná sláva. Umlátit to? To fakt nedám.
Je to pro pár vyvolených a to je v pořádku, nechť je.
V cechu si to pár lidí vyzkoušelo a shodli jsme se, že tuto část otvírat nebudeme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru