Diskuze ke kolonizaci Marsu

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem KaseO, 24. kvě 2019.

1. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Co se výtěžnosti týče nevím jak daleko jste na mapě, ale jsou tam i možnosti třeba 100 a víc rudy denně, nejvíc tuším bylo zatím 133.
    Co se posloupnosti a epoch týče, to už se psalo kolikrát, že to moc neodpovídá.
    Nicméně je to hra a ta hráči, který hraje třeba 5 let nedává možnost se vrátit v čase zpět ale postupuje zpravidla dal.
    Takže k tomu co je teď v té aktualizaci třeba při boji se sousedy a projektem virgo bych se spíš zaměřil si poradit s těma původníma budovama a pak řešit ty nové.

fmash- a Dan 77 za toto poděkovali.
  2. Barbucha 11

Barbucha 11 Psavec

Registrace:
    26. led 2017
    Já teda zase trochu zafňukám, ale při dobývání rudy mi přijde, že těch pár kousků (většinou 4 nebo 5) není adekvátních k vynaloženým prostředkům. Nechat si zdecimovat polovinu armády pro pár kousků mi přijde fakt úchylné, o cenách za vyjednávání ani nemá cenu se zmiňovat. Jestli chtělo INNO motivovat hráče k většímu utrácení (a následnému nákupu) diamantů, obávám se, že dosáhnou pravého opaku. Pochopila bych to u nepovinného eventu, ale u základní osy hry, postupu do dalšího věku, je takové nastavení spíš demotivující. Pokud není jiný způsob, jak tu pitomou rudu získat, tak na celou kolonizaci prdím :confused:

petrpivoj za toto poděkoval.
  3. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    To je jenom ze začátku, pak jsou lepší naleziště, ale tak chápu.
    Já to beru spíš jako možnost mít víc bitev, když je dokončená expedice a nechci rasit sousedy a je nebo bude dokončená mapa, aby se dal použít bonus z Himedzi, pak mi ani tak nejde o počet rudy z Marsu, ale spíš možnosti si zabojovat na mobilu.
    Jinak většina těch bitev se dá zvládnout téměř beze ztráty, takže zase tak hrozné to není.

Krom toho je to nejvyšší věk, takže vlastně pro nejpokrocilejsi hráče.
    Chce to silné bonusy, silnou pokladnu vlastní, silné prakticky všechno, není tahle éra úplně pro každého.
    Pak je lepší zůstat v nižší éře déle a posílit na takovou úroveň, že to zvládnout jde.

Není v tom výzkumu nakonec ani tak složitá těžba rudy, ale výroba surovin, kde je potřeba mít několik tisíc surovin z nové doby.
    Rudu prakticky už mám natezenou až do konce výzkumu.

Co chápu, že pro vyjednávace je tahle éra smrt, to stojí hodně, nevyjednal jsem ještě jedinou bitvu, všechno jde porazit.

Na mapě na druhou stranu je zatím, ještě to nemám komplet 750 diamantů z provincii, takže se to dá i lehce popohnat.

S tím avatarem co máš klidně asi fňukat můžeš, ale hrát se to nakonec dá :)

Naposledy upraveno: 14. čer 2019 v 17:45
    Dan 77 a fmash- za toto poděkovali.
  4. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Tak co se těch úkolů týče baví mě plnit úkoly, které dávají třeba 400 % navýšení skrz Frontenac, nicméně o tom se tu psalo už dávno před kolonizaci Marsu.
    V tyhle době, ale už určitě aspoň předtím v ledovce se tahle budova vyplatila několikanásobně.
    Pak je pochopitelně jednodušší postup skrz erou a celou hrou, přišel jsem na to sice taky později, ale je to tak.

Frontenac je stejně jako Alcatraz z doby pokroku, takže spoustu epoch před touto.

Jinak to Virgo project byl podle toho co se píše původně určený k letům na průzkumy mimo zemi, v ty éře dřívější spíš vůbec ještě netušili k čemu bude potřeba, tak ho zveřejnili až kvůli Marsu bych to spíš pochopil.
    Je tam v tom popisu napsaný, že využití nenašel tak je teď ku prospěchu.
    Na MT se vlastně docist ten popis včetně hráče, který ho zavedl nebo navrhl do hry ani nedá, takže si každý může domyslet cokoliv.

To se netýká pouze virgo project, nýbrž všech budov, jestli je Frontenac v Quebec nebo Space needle v Seattlu apod.
    Pak se dá vicemene akorát odvodit, že Alexandrijsky maják je pravděpodobně z Alexandrie a jinak snad nic určitého nikde není, ještě Babylonska věž z Babylonie a Casska katedrála z Aachenu.

Naposledy upraveno: 14. čer 2019 v 18:26
  5. Monkeyskunk01

Monkeyskunk01 Komentátor

Registrace:
    4. čer 2018
    Alcatraz - San Francisco, Castel del Monte - Italie, Notre-Dame - Paříž, Hagia-Istanbul, Koloseum - Řím, Kapitol - Washington atd... Řekl bych, že do minimálně do současnosti jde o skutečné, do jisté míry histrorické, budovy. Třeba IT je v reálu z roku 2013. Až u těch budoucích dob je to složitější :)

Dan 77 a petrpivoj za toto poděkovali.
  6. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Tak já vím odkud ty budovy jsou, akorát jenom ty 3 co jsem psal to mají přímo v názvu, ale dík :)

Taky je tam royal Albert Hall, z Dillí budova lotosový květ, Atomium z Bruselu a další..
    Diovka nejspíš z Řecka, himedzi z Japonska, Terakota Čína, a různé
    Chrám vasila z Ruska, deal odněkud a něco odtamtud, mys Canaveral USA
    Habitat tuším Canada ale nejsem si jistý

Ale na mobilu není dosud, ani ten popis budovy, ani časovač

Naposledy upraveno: 14. čer 2019 v 19:01