Halloween 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8914

Host
Ahoj poradíte mi prosím co mám udělat v úkolu s názvem Statečný srab?? fakt si nevím rady...Díky :)
 

DeletedUser

Host
poraďte pls když nemám hřbitov, jaké 3 budovy mám prodat? aby to bylo nejvýhodnější? jsem Pozdní středověk. děkuji
 

iveta671

Nováček
Ahoj,musíš prodat budovu své doby,tzn.pozdního středověku :)
postup je na záložce 2
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Ahoj, chci se zeptat u 15. ukolu musim mit jednotky ze stejne doby a nebo z doby ve ktere prave jsem? Jednu mi to potvrdilo automaticky ale ted at zkousim co zkousim ne se trefit. :D
 

DeletedUser3927

Host
Zdravím tě Sonitko,
kdyby jsi pozorně četla starší příspěvky u tohoto tématu, tak by jsi se dočetla, že musíš vlastnit 5x dělostřeleckou jednotku stejné doby :D
 

DeletedUser3927

Host
Ahoj kocicka55,
prosím mohla by jsi být trochu konkrétnější? Nějak nerozumím nač se ptáš.
 

DeletedUser

Host
ve své době mám provincie na mapě prozkoumány žádný jezdec se tedy neobjevuje ( dalekohled ) nemohu pokračovat v úkolech a medaile to také nepřipsalo .. průzkum je již delší dobu proveden..
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj tak se pokus přejet na mapě doprava dolů jestli ti tam nestojí lod na noví kontinent.
 

DeletedUser

Host
Ahoj kocicka55,
a máš to celé území i dobyto? Pokud ne, tak by se ti měl zobrazit, až celé území, které máš prozkoumané bude tvoje (zelené).
 

DeletedUser3927

Host
kocicka55,
kdyby jsi četla tuto diskuzi, tak zjistíš, že už se tady jednou tento problém řešil. Tak tedy speciálně pro tebe to ještě jednou zopakuji.

ano máš pravdu, že prozatím máš všechny provincie prozkoumané, ale když dobyješ území, která nemáš prozatím vybojovaná, tak se Ti naskytne možnost dalšího průzkumu nových provincií. Kdyby jsi neměla možnost dalšího průzkumu, to by znamenalo, že již máš celou mapu dobytou, tak by Ti byl úkol automaticky započítán jako splněný.

Pro rekapitulaci, dobyj alespoň jedno území, které máš teď možnost vybojovat a budeš mít možnost průzkumu nové provincie, jakmile se tak stane, úkol budeš mít splněný.
 

DeletedUser

Host
Že v jde v sedmém o průzkum provincie jsem si myslel hned a provedl hned dva, ale úkol splněn nebyl. Tak jsem několik dní zkoumal další technologii - samozřejmě toto úkol nesplnilo.
A dnes, když jsem vstoupil do mapy - ejhle - úkol splněn. (A to jsem mezitím do mapy vstupoval několikrát.)
Ale je tu i jiná dívná věc: odměna, 30 medailí, se mi nejprve odečetlo (!) a hned nato zase přičetlo - z tohoto úkolu jsem nezískal nic.
 

DeletedUser9061

Host
Zajímavé.
Napiš na support. Nebo timožná poradí zde, co dále dělat.
 

DeletedUser9061

Host
ZUŠLECHTI 22 budov :)
Snad si dobře pamatuji ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
10. - použi 13 FB na hocičo
Toto je zavádějící, FB je třeba investovat do velkolepých budov. Podle textu bych soudil, že alternativní možností je dokončit dva výzkumy.
JozoChovi, oprav to, prosím.

Podobně by podle mne mělo být možno 9. úkol splnit také dokončením vojenského výzkumu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9714

Host
nevíte, co je to za úkol Paní špatné vlády? Ani lehkých, ani těžkých, ne s velkým rozsahem a ne moc rychlých - pět shromážděných z jedné doby? myslela jsem, že je to verbování, ale asi ne
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj jestli si dobře pamatuji tak máš pravdu verbování to je ale musíš verbovat jednotky dlouhého dosahu tzn. děla,vrhače kamene atd,
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru