Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
no nebudes
.....
jakto ze vidim ze mi nekdo dal vajicko a ve meste neni
 

DeletedUser3090

Host
Takt to je trochu blbé, no a ty vajca moc rychle nepřibývají...
 

DeletedUser2059

Host
Když budeš dávat přátelům vajíčka tak ti zase králík da určitý počet vajec vzhledem k počtu vajec daných přátelům, králík ti pak muže dat i 200 vajíček.
 

DeletedUser3090

Host
Vajíčka dávám už dva dny v rámci cechu a přátelům, ale tak skvělý úlovek jsem zatím neměl... no uvidíme, jsou tací, co měli první den přes 400...
 

DeletedUser3370

Host
CZTom: To souhlasí :D
Dneska jsem měl výběr 50 vajec a vzápětí hned 20 (ale už nevím z čeho).

Mám dotaz ještě ke skrýši tuláků a odemykání slotů. Akce s vajíčky je časově omezena a tak by mě celkem zajímalo, co když si budovu koupím a nechám v inventáři a budu chtít postavit později... pak vejce zmizí a já nebudu mít šanci odemknout sloty ?

Další si budeš moci odemknout za diamanty (informace posbíraná po forech, na 70% pravdivá, ale dává mi to smysl)

Neví někdo kolik stojí výroba 1 tuláka?
Nestojí nic, pozornost podniku...:)

Ale kolik ti to dá toho zlata nebo ostatního to už o náhodě podle mého není. To je přesně naprogramované.
Tudíž odpověď může ti to dát 2000 zlatek nebo 2000 zásob nebo 5 medailí nebo 1 forge bod nebo 5 surovin současného věku. To je ta odpověď po které se pídím. J

Tohle je nepodložené (viz výše Tulák):
šance výběru: 33 mincí 33 zásob 23 zboží 5 bodů výzkumu 5 medailí 1 diamant
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3090

Host
CZTom: To souhlasí :D
Dneska jsem měl výběr 50 vajec a vzápětí hned 20 (ale už nevím z čeho).
No nevím, nechce se mi v úplnou náhodu moc věřit. Poctivě daruji vajíčka od začátku akce, odhadem min 14-18 denně, ale sbírám převážně vajíčka s hodnotou 1, vyjímečně 5 a jednou jsem měl 20. Od začátku akce jsem se dostal na 268 vajec, manželka asi 290, což mi přijde úměrné, ale byli tací, co měli první den přes 400 a to je zvláštní.
 

DeletedUser3370

Host
Nevím mno ...kolik jsem rozdal vajec - jsem podle úkolů 4/47 .. už nevím, kolik bylo nutno pro ty předchozí, ale něco přes 100 jsem dal.
Boudu pro tuláka jsem měl taky druhej nebo třetí den, teď mám v kurníku 312 vajec připravených na studánku.

Pokud mají někde v kodu napsáno if('MarihOOd') {sazej vejce;} tak to nemůžu potvrdit ani vyvrátit.
 

Pájik

Nováček
No ty seš dobrej, organizátoři se snaží zpestřit hru vajíčkama zadarmo, za něž se dá rovněž zadarmo něco pořídit a ty tu hulákáš něco o okrádání. Tobě bych zvlášt přiděloval vajíčka pouze za koupené diamanty a ne darem. No a co, že dostaneš plánky, které už máš, já jich mám taky mraky na vyhození. Prostě je to nahodilé a je to jen dobře. Kdyby padali plánky jen ty , co nemáme, tak tu každý má plno velkolepých budov a to by mě zajímalo, kdo by do nich pak cpal tu kupu Forge bodů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Lidi klid...az prijdu domu tak to vyridim,pres telefon se bohuzel moc moderovat neda :-/..Nicmene urazky,nadavky a vyhvezdickovana slova jsou v rozporu s pravidly fora,je mi lito.
 

DeletedUser

Host
Pájík tohle zpestření hry je podle mě na prd opět vzniknou mezi hráči značné rozdíly,bral bych kdyby odměny byly nějaké jednorázové a né takové co příliš ovlivňují hru,co hráč co vstoupí do hry později,jak může konkurovat hráči co má tři studánky a kde je pak sežene on,no hold si bude muset počkat na nový svět a zas na nějakou super akci
 

DeletedUser4012

Host
Nemyslim si, ze by diky vlastnictvi studanky vznikaly zas az takove rozdily ..
 

DeletedUser

Host
Souhlasím s Ludvou. Výhody studánky sice jsou, ale nejsou moc významné. Navíc za ně platíme výpadkem zušlechťování a motivace, protože všichni se vrhli na vejce :).
Ten, kdo začne později (a to mu už vstupní dialog nabídne Dinegu, kde budou vzhledem k rozlišení dob, ve které studánku získáme, zisky menší) to dožene při další akci ... pokud jich bude přibývat, tak si budeme muset všichni stejně vybrat, co si necháme. Města nejsou nafukovací.
Jinak Velikonoční šílenství se hodně povedlo, takový zmatek člověka probudí :).
 

DeletedUser7058

Host
Nevíte někdo co znamená to leštění? Vždy když dám skrýt velikonoční vejce a najedu myší na jakoukoli dekoraci tak to napíše: Leštěním lze zvýšit vaše štěstí, nebo je zde možné uložit velikonoční vejce.

Nevíte někdo kolik stojí výroba jednoho tuláka (v skrýši tuláků) ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host

DeletedUser7550

Host
Pozor čím dává dekorace víc spokojenosti tím dostane obdarovaný víc vajec :) Proto asi nelze vejce uložit na hřbitov i přes ve hře deklarovanou možnost někdo patrně usoudil, že tolik vajec najednou není zdravé :))))

Ahoj, určitě to tak není :) už jsem dostala i 20 vajíček z obyčejného stromku ;-) je to prostě o štěstí :D
 

Verkos Vlkan

Komentátor
studanka opravduneni moc rozdil od lidi co ji mit nebudou ,ale co hraci co zacli behem vajickovani? pratele nemaji cech nemaji kdo jim jako vajicka da,a takovych 20 straznich ohnu co da 80% bonusu obrany..to je silny kafe,a nektery je mit budou a nektery ne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru