Diskuze k Jarní události 2018

DeletedUser13620

Host
Já to mám stejný - zvykej si - zřejmě nová strategie INNO jak přimět hráče kupovat diamanty - mě ale tahle procentuální pravděpodobnost od koupě spolehlivě odradila. Na druhou stranu teď mám v inventáři spoustu užitečných staveb typu věž vítězství, krabice s bonusy apod.
 

DeletedUser13750

Host
Set mám komplet, niektoré budovy dokonca na lvl 2 a zároveň som sa konečne prehupol do koloniálnej doby. Ešte sa pokúsim získať vylepšenie gongu a to bude asi všetko, celú úkolovú radu nestihnem dokončiť ale tak spravil som čo sa dalo. :)
 

DeletedUser5384

Host
Opravdu něco špatně ..
Já to mám stejný - zvykej si - zřejmě nová strategie INNO jak přimět hráče kupovat diamanty - mě ale tahle procentuální pravděpodobnost od koupě spolehlivě odradila. Na druhou stranu teď mám v inventáři spoustu užitečných staveb typu věž vítězství, krabice s bonusy apod.
plky plky výmluvy :) Následující screen je z Déčka,je to farma,hraju tam bez cechu,tudíž tam ani neutrácím dia.zatím čekám jen na jeden gong,a podle toho drobného sněžení poznáš i level budov.oblast.jpg
 

DeletedUser14592

Host
u mě taky bída, ze 20 otevřených největších beden pouze 2 do sady. kašlu jim na to, dia už nikdy nekoupím. ještě že sem kvůli tomuhle nic nekupoval, byl bch ještě naštvanější. tyhle jejich procenta... ať se jdou vycpat, za to si prachy nezasloužej
 

Dědeq

Znalec
dia už nikdy nekoupím. ještě že sem kvůli tomuhle nic nekupoval
Na jednu stranu chápu tvoje rozčarování, na druhou - peníze tě to nestálo a možná, kdybys býval investoval, náhodou by něco padlo. To nemůžeš vědět. Hypoteticky mají všichni stejnou šanci, jen si ji s využitím RM mohou zopakovat vícekrát. Někomu padá, někomu ne. Proč se tak vztekat?

Mně padlo všechno nejméně jednou kromě sakurové skály, která mi chyběla i z denních výzev. Diamant jsem neutratil ani jeden. Postavím to někdy, až budu mít komplet. Tak jo, proč ne.
 

Dědeq

Znalec
Samozřejmě event ještě několik dní poběží
Jo, ale musím říct, že nejvíc jsem toho nahrabal, když jsem sjížděl ty úkoly bez časového limitu - nahromadily se lampy a jelo to. Teď, když čekám, než se objeví sakura v truhle, se při jednodenních úkolech už moc lamp nenašetří a asi přijdu zkrátka (za RM mi asi šance na výhru nestojí).
 

trojan1673

Veterán
Tedy já utratila hodně diamantů jen abych získala Sakurovu skálu a rozšíření.
Padalo to až na 12 pokus, to by se z toho jeden zbláznil.
Dcera hraje oproti mě strašně málo, neutratila ani diamant a získala vše bez námahy. Na 1 i 2 pokus, to naštve.
Přijde mi, že se tu opět protěžují spíše méně aktivní hráči jako u každého jiné události a více aktivní hráči jsou trestáni za svou aktivitu.
Nebo mám prostě smůlu jako při každé události :(
 

Dědeq

Znalec
Tedy já utratila hodně diamantů jen abych získala Sakurovu skálu a rozšíření.
Padalo to až na 12 pokus, to by se z toho jeden zbláznil.
Co to znamená hodně diamantů, smím-li se ptát?
Já mám třeba zkušenost, že nemám házet pokusy těsně po půlnoci, když se to vymění. To mi ještě nepadlo nikdy nic v žádném eventu snad, nebo jen na nějaký bohapustý pokus. Takže v klidu čekám na dopoledne - to padne aspoň někdy něco. Jestli je to náhoda, nebo algoritmus, ovšem netuším. A pak to někdy padne hned, někdy na pošesté - jen musí být co sázet.
Edit: teď jsem schválně zaplatil 200 dia za upocených 40 lamp nebo kolik. Sakura samozřejmě nic. Ale lepších 5 fb než motivační sada za 200 dia no... :)
 

DeletedUser

Host
Nikomu to neříkejte, ale mám tajné informace z INNO, že je s Vámi manipulováno podobně jako u herních automatů, jen ve větším měřítku. Jestli se to proflákne, tak mě najdou na lavičce v parku v hlubokém bezvědomí a obviní z toho jednu východní velmoc. A to bude průšvih, protože to rozpoutá globální konflikt. Takže P.Š.T. a nikomu ani muk :cool:
 

Joxer

Psavec
Pro porovnání, jak to padá.
Mám od každé budovy tan balíček 2 v 1, tedy 5x plus budovu "Císřova brána úr.1" a z posledního budu mít gong úr.1. V denní výzvě jsem měl truhlu třešňových květů už 3x a 2x padlo fb a jednou "Císřova brána úr.1", takže tuhle budovu na úr.1 mám už 2x. Asík mně chce denní výzva navnadit na dvouset LOL :D.
Lucerny už mám vyházený a před sebou jen ten ostatek (8-mi) úkolů. Počítám, že tohle už u mně bude asi konečný stav, ale dia jsem do toho nenarval a ty balíčky ponechám jako up a budu čekat na truhlu třešňových květů v denní výzvě. Jako možnost ale dobrý, pokud mám ty balíčky na budovy setu jako up ;)
 

DeletedUser14549

Host
Tak za mě 17 pokusů na 20% a z toho jeden díl do setu. Těžké zklamání.

Tyhle eventy typu čistě procentuální loterie, co poslední dobou byly (Forgebowl, Karneval, teď Jarní) jsou teda pěkný bullshit, musím říct.
Od Letní události 2017 to šlo pěkně z kopce. Inno si podle mě samo škodí.

Dá se tu donekonečna polemizovat o statistice a pravděpodobnosti, ale to, co z toho plyne je to zásadní:
Zatím jsem u skoro každého většího eventu nějaké ty diamanty kápnul, abych si zlepšil šance nebo zvýšil odměny, ale tohle už je finální tečka a končím s tím. Do takového mechanismu opravdu vůbec nemá smysl cokoliv dávat.
 

Joxer

Psavec
samo že ji máš na úrovni 1 :D Jednu zkus postavit a při použití té druhé se tě to zeptá,jestli chceš stavět nebo upgradovat :)
Mám v inventáři 2 budovy úrovně 1 plus ten balíček dva v jenom. Tím chceš říct, že pokud postavím budovu úrovně 1 a vemu i tu druhou budovu úrovně 1, tak při pokládání mi to dá možnost jí použít jako up, ikdyž se nejedná o ten balíček? Psal jsem, že císařovu bránu jako budovu úrovně 1 mám dvakrát plus balíček na tuto budovu. Rozumíme si?
 

Joxer

Psavec
joxer-můžeš mít 3* level 1.nebo 1*1lvl+1*2lvl
Tak to je síla. Co to dynkáš. Jde o to, že ze dvou budov úrovně jedna neudělám jednu budovu na úrovni 2. Ozkoušeno na betě. Mám tam dvě budovy na úrovni jedna v invu. Při pokládání i té druhé mi to možnost up nedalo. To mi dal jen ten balíček. Humoristi. Píšu, že mám Císařovu bránu dvakrát jako budovu na úrovni 1 a jeden balíček na tuhle budovu. Pokud to položim na mapu, tak z těhle "tří věcí" udělám jen jednu budovu na úrovní 2 a jednu na úrovni 1. Píšu snad do jiné dimenze. Popsal jsem jen výčet získaných budov a balíčků. Na každou budovu mám ten balíček 2v1 , mám tedy 5 těhle balíčků (můžu hláskovat, jestli to nejde přečíst) a 2x Císařovu bránu jako stavbu na úr.1 a 1x Gong úr.1 (tedy další věci). Ještě jednou, aby bylo jasný, co tu popisuju:
mám balíček 2v1 na každou budovu jen jednou, takže v invu mám 5x balíček 2v1 na každou budovu v setu, ještě dodatek: set se skládá z 5-ti budov a já na každou tu budovu mám balíček 2v1 a navíc, tedy plus, 3 budovy na úrovni1, ale dvě budovy na úrovni 1 je jedna budova ze setu která se jmenuje "Císařova brána". Samo, že v invu můžu mít třeba 100 budov a 100 balíčků na ně, ale mám jen to, co jsem tu napsal, ale dostalo se mi reakce, že můžu mít i něco jiného. To můžu, ale nemám. Takže mám nekompletní set do úrovně 2, teda set, kde jsou všechny budovy na dvojce.
Teď se vrátim zpět. Nevyhodim balíček 2v1 na mapu, když na ten balíček, který mi slouží jako up, nemám tu budovu na úrovni 1. Proč? Protože bych balíček 2v1 použil jako budovu úrovně 1, páč mi ten balíček nedává možnost postavit budovu na úrovni 2 bez toho, abych na mapě města už neměl tu úroveň jedna. Updatoval bych tak velký lautr. Jedinej možnej výsledek je ten, co vidím v invu a tam mám 5 balíčků 2v1 a 3 budovy na úrovni jedna ale ta jedna budova se tam opakuje - je tam dvakrát, takže do jednoho setu mám jen dvě budovy na úrovni 1, což znamená, že 3 budovy na úrovni jedna a nebo další 3 balíčky 2v1 co bych použil jako budovu na úrovni 1, mi chybí do kompletu, který by byl celej ve dvojce. A na to se mi dostalo reakce, že mám na budovu úrovně 1 dát ten balíček. Tý wogo, takhle jsem chytrej taky. Ale nedám, páč na ten komplet ve 2 úrovni nemám všechno. Vůbec tu neřešim barvu těch květů v setu.
Závěr je ten, že nemám kompletní set co je celej ve dvojce. Na něj mi chybí ještě 3 budovy, na které budu zkoušet štěstí v denní výzvě v "Truhle třešňových květů". dudasku, představ si, že můžu mít v invu i víc věcí, ale ještě si představ, že tam víc věcí do toho setu ve dvojce nemám. Rada, že můžu mít 3* level 1.nebo 1*1lvl+1*2lvl mi nějak do inventáře nepřidala nějakou logiku, z které bych postavil kompletní set ve dvojce. Dík za radu, páč vyřešila celej asi váš problém, kterej ale neni můj problém. Pro mně to problém neni, páč budu zkoušet štěstí i dál po tomto eventu na budovy z té truhly v denní výzvě. Na komplet ve dvojce mi chybí 3 budovy.
A ještě něco. Moje prosba pro tebe dudásku: až zase objevíš AMERIKU, tak mi dej vědět, já si moc rád počtu. :D:D

Jenom jsem tu psal výčet toho, co jsem získal a bobbyc tu rozjede tuhle hloupost. bobbyci, v tom příspěvku cituješ něco, co jsi asi nepojmul, páč v té citaci je jen to, že Císařovu bránu mám jako budovu na úrovni 1 v invu 2x a mám tam navíc plus ten jeden balíček pro tuhle budovu, co mi poslouží jako up. Ještě jednou: cituješ to, že mám v invu tuhle budovu na úrovni 1 dvakrát (nejde o balíček) a ty mi píšeš, ať to updatuju. Tý wogo fakt síla.
 
Nahoru