Diskuze k Jarní události 2018

DeletedUser14592

Host
přečetl jsem zde jen několik příspěvků, moc sem nepíši, skoro vůbec, ale teď musím.
začal jsem hrát asi před rokem, takže velké srovnání nemám, ale zhruba od podzimu registruji změnu výher a to dost značnou. dříve se dala hlavní výhra získat bez diamantů celkem jednoduše při splnění všech úkolů, stačilo jen trochu štěstí. nyní je mi jasný záměr tvůrců, mají málo peněz a chtějí z každého eventu vytřískat co nejvíc, proto to dělají formou pravděpodobnosti a k tomu tam dávají podřadně ostatní výhry typu dokončení výrob a prémiových obydlí a podobně, který jsou úplně na prd.
jejich pravděpodobnost je taky dost směšná. oněch 20% podle mě není teoreticky 1 z 5 pokusů, ale spíš 1 ze 20. a to musím mít člověk velké štěstí, asi jako vyhrát sportku, aby získal všechny budovy.
snažej se dávat sice dobrý výhry, ale tak aby bylo nutno do toho nacpat tisíce diamantů. hráč bez dia nemá reálnou šanci vyhrát jednu celou sadu. v posledním eventu kde byla hlavní výhra most, který se musel 6x vylepšit, z toho 5x to musel hráč vyhrát náhodně, to taky bylo nastavený na investice dia. sice mi to vyšlo i bez nich, ale měl jsem kliku jako prase a tam podle mě nebylo možný aby jim zrovna v tu chvíli fungovaly ty jejich procenta. za 3/4 eventů se mi nepodařilo získat na všech 5 serverech jedinou hlavní výhru a to jsem to klikal denně několikrát. najednou v jeden jedinej čas jeden den jsem získal hlavní výhru několirát za sebou, řádově 10+ - pravděpodobnost limitující nule. podle mě je to způsobeno tím že v daný moment byla pravděpodobnost uměle vývojáři zvýšena, a to o hodně. důvod? podle mě domluva s hodně platícími hráči, nebo prostě nějak domluveno na pár minut a já to zrovna trefil.
asi se ptáte jak jsem k tomu došel. ono když 14 dní klikáte jak blázni, každej den, na všech serverech hlídáte nejvyšší možnou pravděpodobnost budov co chcete a nevýjde nic a najednou během 5 minut co kliknete, to je hlavní cena a je jedno jestli to bylo 20% nebo 5%, tak je to trochu divný. a ne že by to bylo náhodou, nebyl to jeden server, bylo to všude. 4x jsem kliknul na A vylepšení mostu - 4x vylepšení, zbytek serverů jsem hned zkusil taky a to samý.
mám taky vyzkoušený že když dám na jednom serveru a něco vyhraju, tak na zbytku to vyhraju z 90% taky, takže jsem to dělal tak že jsem to vždycky někde zkusil a pokud to vyšlo, na zbytku to vyšlo taky, na jednom možná ne, ale druhej tah to tam bylo. takže jejich stupidní % úspěšnost je kokotina která nefunguje, jednou za čas to prostě zvednou a hlavní cena se dá vyhrát hodně jednoduše, ale obyčejný hráč neví kdy je ten pravý čas.
nejsem sám kdo to tak vnímá. půlka našeho cechu se posledně domluvila a zkoušeli jsme to ve stejnou chvíli, opět nám padaly úplně stejné výhry. 1. stejná skoro všude, 2. taky a tak dál. není to dělané procenty, ale jiným systémem, tak aby byla šance na výhru bez použití dia mizivá a donutily hráče platit.
myslím si že do budoucna plánují omezit nebo úplně zrušit výhry diamantů ze studánek a podobných budov, protože jim to bere zisky, vůbec bych se tomu nedivil.

závěrem vám chci popřát hodně štěstí v otevírání truhel, protože to je hooodně potřeba, obzvlášť na čas otevírání. pokud se netrefíte do času vyšších pravděpodobností, je šance opravdu malá a není to 20% nebo 10% co píší ve hře...

to si myslím já a mám to ověřené z posledních 3 eventů. před rokem se daly hlavní výhry získat jednoduše dokončením úkolů ať už jakýchkoli, kdo chtěl výher víc, musel zadotovat, ale jedna hlavní výhra byla celkem jistá. kupříkladu maharádžův palác se vším kolem získali snad všichni, někdy i 2-3 bez dia. já měl 3 a taky bez dia, teď bych tímhle systémem nedal dokupy jedinou sadu bez notné dávky štěstí na čas otevírání truhel...

omlouvám se za dlouhý příspěvek, neměl jsem čas napsat kratší :)
 

DeletedUser3903

Host
Co je otravné je to, co je vydáváno za odměny - bubenická škola, tulák nebo párminutové urychlení výroby mě nijak nemotivuje...

Tam je ještě lepší špek - insta dokončený výroby. Nikdy předtím mi to nedroplo, tak jsem to zkoumal a zjistil jsem, že se to na nic, co mám ve městě nedá použít. Takže je to odměna kompletně k ho...ubelci :D
 

DeletedUser14592

Host
já mám za sebou 14 výběrů hlavní truhly a 2 výhry setu. za chvíli mi dojdou úkoly a není možné takto získat 8 budov ze setu nutných na max. úroveň jednoho celého setu. zbytek světů sem zatim tenhle event neklikal, počkám až na konec, stejnak pro mě ty budovy jinde nemaj smysl, jdu jen po studánkách a ta bude jen možná jedna a ani tím si nejsem jistej že to dopadne. chybí mi 22 úkolů a jsem na cca 300 kytkách, takže asi na 3. výhru (studánku) ve vedlejší hře nedosáhnu
 

DeletedUser

Host
Hádankami a kvízy nemyslím nějaké slovní úlohy, ale vizuální hádanky, které se dají generovat automaticky. Jako příklad uvedu Sudoku nebo testy, které používá Mensa. U takových je vliv vyhledávačů značně omezený. Považte ten paradox, že tu někteří obhajují hloupé mechanické úkoly s minimem invence a strategie, zatím co existuje celá řada testů, hádanek, kvízů, které ale vyžadují inteligenci a vše co se na to nabaluje. Mám zato, že je to jednak z lenosti a taky z obavy o ztrátu těch méně chytrých hráčů, kterým jde spíše o sběratelskou vášeň, pocit dokončeného díla či jistou nadřazenost, která je ale daná tím, že tu hru hrají delší dobu a tyto primitivní úkoly plní téměř automaticky. Myslím tím "chytráky", kteří si zřídí farmy a postupují jako plantážníci, nikoliv stratégové a taktici. Copak je něco taktického na tom nakoupit dia v akci a postavit si farmu ? :)

A odměny za úkoly ? Obávám se, že je jejich účelem vzbudit v hráčích touhu a potřebu vytáhnout peníze a utratit je za dia. V podstatě ten, kdo odolává tomuto vábení se utužuje v trpělivosti a skromnosti, což beru jako plus této hry. Pokud jde o mou maličkost, tak občas koupím nějaký ten dia, většinou abych rozšířil území, ale nepovažuji se za nějakého stratéga, o tom tahle hra není. Pro mě je to spíše věc estetiky a sběratelství.

I když mě tenhle jarní event značně otrávil, tak se budu i nadále kochat domečky a snít o velkém ráji plném zajímavých věcí :)

Přeji pohodový den.
 

DeletedUser

Host
Spíš si v Merkellandu konečně dozvěděli, že hráči mají problém s nedostatkem místa ve městech. Dokonce takový, že na všech jazykových mutacích jim píšou, že si nemohou postavit každou blbůstku, kterou oni vypustí.
Tak si řekli, že místo aby hráčům dali víc místa, tak zvednou staty budov, které už ve hře jsou. Vůbec mi nevadí že jde hra tímto směrem. Já jsem s tím spokojen. :D
Barbucha 11: Osobní útok? A ten vidíš kde? Já jen píšu že ty se při každém eventu ozveš s tím že hraješ 2 minuty denně, nic nestíháš či nechceš dělat a že je všechno hrozné, tak to hrát nebudeš. Píšeš to furt dokola... ;) Tvoje věc. Ale proč cítíš potřebu to furt opakovat, to opravdu netuším. Možná si aktivitou na fóru kompenzuješ svou neschopnost ve hře?:rolleyes:
Ukaž mi den kdy jsem měl 20 příspěvků za den a já přestanu tvrdit že tvůj příspěvek (číslo.85) je lživá pomluva. ;)
Tomuhle macho stylu jsme kdysi říkali "mistr světa omeleta" :)
 

dudasek

Znalec
FOE hraji necelý rok,takže starou "třešnovou" sadu jsem nezažil.občas se v denních úkolech nabízí indický set,fontána a i třešnovka....nepadlo mi to vždycky,ale už jsem ukořistil 2/2/1/0/0 ze setu-gong doufám dostanu za 62 úkol...jen co nasbírám lucerny picnu tam nějakou truhlu-snažím se o velké a nebo abych dostal alespoň něco,co užiju-ale toho plevelu je tam fakt hodně....
nicméně nepočítal jsem přesně počet,ale už jsem trefil 2/2/1 sady,takže teoreticky bych mohl postavit 2*5 kompetní...
17 dnů do konce-minimálně 160 tedy dostanu + nějaké úkoly a stromky kolem města-asi trefuji ty správné časy,,,za mně spokojenost!

úkoly celkem zvládám při denním hraní-akorát "x*výrobu" musím přizpůsobit,něco navíc postavit není problém(z expedic padá do invu snad vše) a akorát území prozkoumat a zabrat a popolézt v technologiích je ten krok,který činím jen kvůli splnění odměn.
nebaví mě fp kupovat,líbí se mi možnost více variant(boj-pokladnice)...
 

traktorista

Odborník
. Považte ten paradox, že tu někteří obhajují hloupé mechanické úkoly s minimem invence a strategie, zatím co existuje celá řada testů, hádanek, kvízů, které ale vyžadují inteligenci a vše co se na to nabaluje.

Protože si ještě na akci, kdy byly úkoly v hádankách dobře pamatuji, také si pamatuji jak bylo fórum plné zoufalých výkřiků "vůbec nevím co mám dělat" i u těch nejjednodušších záležitostí.

A abych se vyňádřil - mě forma úkolů nevadí, navíc někdy je to trochu i výzva zkombinovat s denním aby to dobře odsejpalo. Ale ta losovačka je vážně na dvě věci.
 

DeletedUser5384

Host
Hádankami a kvízy nemyslím nějaké slovní úlohy, ale vizuální hádanky, které se dají generovat automaticky. Jako příklad uvedu Sudoku nebo testy, které používá Mensa. U takových je vliv vyhledávačů značně omezený. Považte ten paradox, že tu někteří obhajují hloupé mechanické úkoly s minimem invence a strategie, zatím co existuje celá řada testů, hádanek, kvízů, které ale vyžadují inteligenci a vše co se na to nabaluje. Mám zato, že je to jednak z lenosti a taky z obavy o ztrátu těch méně chytrých hráčů,
No,na první přečtení vidím,že se řadíš k těm více chytrým hráčům, k tomu Ti gratuluji :D
Doufám tedy,že Tě příliš neurazí pár mých postřehů. K úkolům,používaným v eventech: Souhlasím s Tebou,že jsou stupidní, fádní,opakují se,frustrují a tak bych mohl pokračovat do alelujá.Ale mají jedno společné: Vztahují se k FoE . Na rozdíl od Tebou zmiňovaných Sudoku,Mensa testů,Rohrschachových testů- promiň,tak si představuji ty Tvé vizuální hádanky :D Takže: I když skřípu zubama,budu raděj řešit 50x 5min výrobu, než se zabývat FoE zkomoleným Sudoku. Sorry.
Myslím tím "chytráky", kteří si zřídí farmy a postupují jako plantážníci, nikoliv stratégové a taktici. Copak je něco taktického na tom nakoupit dia v akci a postavit si farmu ? :)
Myslím,žes nepochopil,čemu se ve FoE říká Farma. To není o nakupování diamantů,to je o jejich těžbě :)
 

DeletedUser

Host
No,na první přečtení vidím,že se řadíš k těm více chytrým hráčům, k tomu Ti gratuluji :D
Doufám tedy,že Tě příliš neurazí pár mých postřehů. K úkolům,používaným v eventech: Souhlasím s Tebou,že jsou stupidní, fádní,opakují se,frustrují a tak bych mohl pokračovat do alelujá.Ale mají jedno společné: Vztahují se k FoE . Na rozdíl od Tebou zmiňovaných Sudoku,Mensa testů,Rohrschachových testů- promiň,tak si představuji ty Tvé vizuální hádanky :D Takže: I když skřípu zubama,budu raděj řešit 50x 5min výrobu, než se zabývat FoE zkomoleným Sudoku. Sorry.

Myslím,žes nepochopil,čemu se ve FoE říká Farma. To není o nakupování diamantů,to je o jejich těžbě :)
Tohle mě neuráží, respektuji Tvůj názor. Pokud jde o padesát výrob, které se opakují, tak to se neshodneme :) Nějaký pěkně graficky vyvedený puzzle by potěšil, byla by to příjemná změna. Pokud jde o farmy, tak celkem dobře chápu o čem jsou. Abys je pořídil, tak obvykle musíš investovat nejen čas, ale i "dia pro dia". Jestli někdo čeká, že postaví farmu z těch pseudo-procentních losování, tak to by měl na velmi dlouhou dobu :) To je jako se Studánkami přání, nakoupíš za dia studánky a to cos investoval dostáváš v malých kapkách nazpátek :)

Ta procenta u losování jsou jen fiktivní, s nadsázkou si někdy říkám, že má každý hráč přidělený koeficient štěstí a v IINNO sedí borec, který reguluje tyhle koeficienty tak, aby udržoval napětí ve hře :)
 

Dědeq

Znalec
To je jako se Studánkami přání, nakoupíš za dia studánky
Tady bych se ozval, i když nejsem "farmář" - hraju na D cca 3/4 roku a mám v invu 10 studánek, přestože se jim vysloveně vyhýbám, protože je nestavím. Sem tam nějaká padne v expedici nebo v denním questu, o eventech nemluvě. Pokud někdo hraje třeba 2 nebo více let a studánky honí, myslím, že jich může mít mnoho i bez dia. (To samozřejmě nevylučuje, že je někdo za dia kupuje, ale dost bych se těm lidem divil.)
 

DeletedUser14592

Host
kupovat studánky za dia a čekat že se investice vrátí je kravina. před pár měsíci jsem tu někde četl, tuším že to bylo ve Vánočním eventu, že návratnost je asi 5 let, nebo tak něco, prostě hodně dlouhá doba. je vyzkoušené že jedna studánka vygeneruje 50 dia 2x do roka...

ty procenta nesedí skoro nikde ve hře a jelikož hraju všude, tak vím že i odměny v expedicích padají na 90% stejně. kuříkladu nedávno jsem měl úkol v tomhle eventu vyřešit nějaké střety v expedici a krom A, kde hraju aktivně, jsem postupně dělal střety a kromě jediné výhry bylo všechno úplně stejný. někdo řekne, náhoda, na začátku expedice není moc velká škála výher, takže to je většinou 50/50, ale není to poprvé co se mi to stalo a vím že kluci, kteří hrají a komunikují dost i mimo hru se domlouvali a klikali ve stejnou chvíli, buď expedici, nebo úkoly do nějakýho eventu, a opět jim padaly skoro stejný ceny, takže to není o náhodě ale o čase kdy vybíráte odměny. podobně, si myslím, že je to i s relikviemi v expedici. někdy se mi stane že udělám několik střetů a po každým je relikvie, jednou dokonce 2 nejvzácnější hned po sobě. a jindy projedu celou až do 4 bez relikvie. to už se mi takhle párkrát stalo.
 

Dědeq

Znalec
o čase kdy vybíráte odměny
Už se to tu probíralo víckrát, protože se s tím setkávají všichni; jedna z teorií je, že jede nějaká časová smyčka o určité délce, přičemž její jednotlivé úseky jsou tak dlouhé, aby to odpovídalo deklarované procentní pravděpodobnosti. To asi nikdo kompetentní nepotvrdí ani nevyvrátí. Možná že zakomponovat random generator do každé drobné události je moc náročné a řeší se to "vychytávkami". Všechno je možné.
 

Svatej

Legenda
Tohle mě neuráží, respektuji Tvůj názor. Pokud jde o padesát výrob, které se opakují, tak to se neshodneme :) Nějaký pěkně graficky vyvedený puzzle by potěšil, byla by to příjemná změna. Pokud jde o farmy, tak celkem dobře chápu o čem jsou. Abys je pořídil, tak obvykle musíš investovat nejen čas, ale i "dia pro dia". Jestli někdo čeká, že postaví farmu z těch pseudo-procentních losování, tak to by měl na velmi dlouhou dobu :) To je jako se Studánkami přání, nakoupíš za dia studánky a to cos investoval dostáváš v malých kapkách nazpátek :)
Tak to je opravdu moudro, narvat dia do dia farmy. :D:D Tomu se budu smát ještě hodně dlouho! :D
O čem dia farmy jsou, včetně poznámky jak dlouho se alespoň minimální farma staví tu je návod.
Tady bych se ozval, i když nejsem "farmář" - hraju na D cca 3/4 roku a mám v invu 10 studánek, přestože se jim vysloveně vyhýbám, protože je nestavím. Sem tam nějaká padne v expedici nebo v denním questu, o eventech nemluvě. Pokud někdo hraje třeba 2 nebo více let a studánky honí, myslím, že jich může mít mnoho i bez dia. (To samozřejmě nevylučuje, že je někdo za dia kupuje, ale dost bych se těm lidem divil.)
Přesně jak píšeš. Jedna studánka tady, druhá támhle. Vynásob si to 4ma světama a do roka máš nějakou produkci na denní bázi...
je vyzkoušené že jedna studánka vygeneruje 50 dia 2x do roka...
3,5x do roka za předpokladu, že vybereš každý den. ;) Vyzkoušeno na řádově tisících výběrů.
 

DeletedUser13851

Host
Hádankami a kvízy nemyslím nějaké slovní úlohy, ale vizuální hádanky, které se dají generovat automaticky. Jako příklad uvedu Sudoku nebo testy, které používá Mensa. U takových je vliv vyhledávačů značně omezený. Považte ten paradox, že tu někteří obhajují hloupé mechanické úkoly s minimem invence a strategie, zatím co existuje celá řada testů, hádanek, kvízů, které ale vyžadují inteligenci a vše co se na to nabaluje. Mám zato, že je to jednak z lenosti a taky z obavy o ztrátu těch méně chytrých hráčů, kterým jde spíše o sběratelskou vášeň, pocit dokončeného díla či jistou nadřazenost, která je ale daná tím, že tu hru hrají delší dobu a tyto primitivní úkoly plní téměř automaticky. Myslím tím "chytráky", kteří si zřídí farmy a postupují jako plantážníci, nikoliv stratégové a taktici. Copak je něco taktického na tom nakoupit dia v akci a postavit si farmu ? :)


Přeji pohodový den.
Tak to potom přeji "dobrou chuť" dětem a nebo naopak dospělým, podle toho jak obtížné testy by to byly. Je třeba také pomyslet na to, že tuhle hru klikají lidé, mezi nimiž jsou generační rozdíly a to píšu jen o věku a ne o schopnosti logického uvažování a podobně. A navíc by samozřejmě docházelo k tomu, že jeden hráč hádanku čí kvíz vyřeší a za pár minut zná řešení celý svět... zlaté dobré výroby, ty si totiž musí naklikat každý sám, tam se podvádět či opisovat příliš nedá. Jestli ono to spíš není o závisti déle hrajícím či úspěšnějším hráčům, ale to už je čistá spekulace, myšlená obecně. Ale jak jsem již psal, nedokázal bych být úspěšným řešitelem stížností hráčů na nudnost a jednotvárnost, protože nemám žádný rozumný nápad (všechno, co jsem si k této věci v duchu vymyslel jsem vzápětí sám rozcupoval a raději ani nikam nepsal, protože je daleko menším zlem, jsou-li úkoly nudné a opakující se, než nesplnitelné pro celou řadu hráčů nebo úkoly vedoucí k hádkám o jejich správném řešení). Jediné o čem jsem uvažoval delší čas bylo, že by se některé úkoly (třeba ty na výrobu zboží) generovaly hráčům v náhodném pořadí tak, aby všichni měli stejné výroby jen v jiném pořadí. Ale je v tom samozřejmě mnoho kdyby, proč ano a proč ne. Ale už jen ten pocit, že to bude mít každý jinak :), hned jsem v duchu viděl letící tisíce kamenů na mou kebuli.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
A navíc by samozřejmě docházelo k tomu, že jeden hráč hádanku čí kvíz vyřeší a za pár minut zná řešení celý svět...
Přemýšlím nad celým příspěvkem, ale vyjímám tenhle kousínek, proto abych opět upozornil na to, že se dají puzzle generovat automaticky a nemusí být zcela shodné pro všechny hráče. Takže by nebylo co opisovat. Ale uznávám, že by to nebylo pro všechny hráče. Když zvednete laťku tak prostě někdo nepřeskočí. Takže je to spíš hra pro děti než pro dospělé, viz výše ;) Naklikat si výrobu zvládne kdejaké dítě. Hm, škoda ... a je to stejně zvláštní, grafické provedení je u těch událostí na tak vysoké úrovni a úkoly na tak nízké, hm ...
 

Svatej

Legenda
Ono ten nápad ohledně hádanek / logických testů má krom výše zmiňovaného ještě 2v1 obří problém a tím je beta server a z něj čerpající wiki.
Dejme tomu že i přes všechny argumenty proti by se zavedly tyto "hádanky, logické úlohy atd...". Jenže všechno se nejdřív testuje na betě a z ní to jde na neofiko wiki. Co zabrání hráčům si před začátkem eventu vypsat z wiki správné odpovědi a po spuštění eventu je tam naflákat v rekordním čase?
Jedině že by se eventy už na betě netestovaly, pak je otázka, co by to udělalo s návštěvností betaservru, který láká hráče vlastně jenom na informace dopředu. Jasně, hraje tam tvrdé jádro, které to tam má za hlavní svět a jenom testují, ale to se bavíme o řádově desítkách hráčů, do 50ti. + zaměstnanci innogames možná..? zbývajících několik tisíc aktivních betatesterů by přišlo o důvod své aktivity na tomto servru = značný pokles kvality bety = značný pokles kvality už tak hrozných výstupních aktualizací a eventů na našich servrech.

Na ofiko wiki, kterou vede innogames se dá zakázat nahrávání správných odpovědí. S neofiko wiki, která je mnohem obsáhlejší a má mnohem větší komunitu se to udělat nedá, protože tu vedou hráči pro hráče, innogames s ní nemá co do činění.

Jednou z dalších možností by bylo znovuzavedení "sociálních" funkcí v eventech. Jako tomu bylo u velikonoc (2013 myslím?), kde každé zušlechtění ve městě mělo malou šanci na vygenerování eventové měny na dané dekoraci/kulturce. Na to pak stačilo kliknout a člověk získal nějaký malý obnos vajíček. Nutilo to hráče cíleně zušlechťovat a kooperovat. Protože čím více Z, tím více vajec. + To nutilo hráče narvat si do města hromadu dekorací a tím snížit množství motivací na užitečnější budovy tipu svatyně znalostí. Prostě něco za něco.
-Ale to by zas nahlas skuhrali hráči, kteří už teď mají s množstvím motivaček za den problém a museli by volit mezi produkcí stovek FB a ziskem většího počtu eventové měny.

Další možnost, to co navrhoval pes63. Tedy že by se pořadí úkolů lišilo pro každého hráče.
Tady na té možnosti je fajn, že odpadá problém s wiki a betou. Na druhé straně vzniká problém s tím, že by někteří hráči mohli dostat "zpomalovací" úkoly tipu dokonči xy24 hodinových výrob v první den eventu a třeba prvních 5 dní by byly zaseklí, protože by těch zpomalovacích měli mnoho. Teď co v případě, kdy odměna kterou chtějí přijde hned 1ní den? V případě že by to byly neplatiči jen zuřivě koukat, jak jí ostatní vyhrávají, zatímco oni sedí. - Tady by vznikl značný tlak na innogames aby to udělali více fair-play a free2play.
 

traktorista

Odborník
Sry ale zase vymýšlíte kolo. Naprosto nejlépe byl hodnocen velikonoční event v době, kdy krom klasického baru na fb byl ještě jeden bar na 8 vajec, která mohl člověk rozdat podle libosti - přátelům, do cechu, sousedům. Kdo hrál, rozdával a komunikoval aby dostal vajíčko za vajíčko jich měl hodně (z vajíčka pak bylo náhodně1-3-5-10-20-50 tuším). Kdo nehrál, byl línej se domluvit měl prd. Snadné, jednoduché, zábavné.

Samozřejmě, i tak byli hráči kterým se to nelíbilo - bar jen na 8 hodin? O hrůzo, nevyberu jedno-dvě vajíčka, udělejte s tím něco! :D
 

DeletedUser3139

Host
Tak by se bar udělal na 10 kousků a pokud by se i to nelíbilo, tak by dotyční měli ještě jednu možnost. Trhnout si protézou! ;)
 
Nahoru