Výsledky vyhledávání

  1. Kulturní osada-zobrazení

    Svět Brisgard-Osada Aztékové rozlišení 950*600 (starý Flash) Problém: po najetí na tabulku zboží není v přehledu vidět součet +/-
  2. aztékové-rozšíření

    Svět:brisgard Prohlížeč a verze:PC.chrome Popis chyby: po zakoupení vyskočí okno :interní chyba Screenshoty:ctrlv.cz mi nejede Jak často se chyba vyskytuje:3*,vyčistil jsem prohlížeč,cookies,..a po 4 taky Detail chyby:nemožné zaplatit parcelu=zdržení v časovém limitu! Zkoušel jsem report chyby...
  3. CB-nesmyslný výpočet

    současný stav:cechu se počítají všechna získaná území území bez spojení se základnou by se měl snad šlo zabírat(nahlášená chyba),ale bez spojení se základnou cechu by se neměla nezapočítávat. je sice fajn,že se bojuje,ale jak může vyhrávat ech,co je "odříznutý" od základny??! jedna chyba...
  4. CB-nesmyslný výpočet

    současný stav:cechu se počítají všechna získaná území navrhuji:území bez spojení se základnou by šlo sice zabírat(nahlášená chyba),ale bez spojení se základnou cechu by se nezapočítávala. důvod:je sice fajn,že se bojuje,ale jak může vyhrávat ech,co je "odříznutý" od základny??! jedna chyba...
  5. CB-zabírání bez spojení se základnou

    podpora mi potvrdila chybu,ale reportované to nevidím...co s tím??!!žlutí zabrali území i přes přerušení se !základnou"...dělá to děsnej binec v rovnováze a nikdo to ani nezačal řešit?! svět :B liga:diamant
  6. egypt-chybějící upozornění

    Zdravím. Starověký Egypt: při prodeji/mazání vojenských budov se nezobrazuje upozornění-je dost nemilé ztratit kasárna s pěti sloty a 5ti vojáky... stejně tak cesty za 200 debenů..ale ty tak nebolí svět :B prohlížeč :Google ,ale tuším bude to všude...
  7. CB-úspěch při dobívání

    není psáno,že bojem se získá jeden díl a vyjednáváním 2?!ta potvora mi vyjednávání počítá jen jako +1 a to docela často.. občas mi bojem přičte +2,ale vyjednáváním +1 je častější..dejte to do pořádku! výskyt:častý svět :B hledal jsem a nenašel..
  8. halloween-knihy-lživé tvrzení

    nevím teď,kde utvořit screen,a tak nemůžu sdílet,ale má to tak asi každý... píše se tam-cituji:"Vyřeš každou úkolovou řadu z knihy a získej odměnu Knihovníka:30hůlek,10košťat,10kotlů+avatara Druid smrti.... našel jsem knihu,splnil 5 úkolů z pěti nedostal nic krom odměny z knihy,,, Splnil...
  9. noční režim

    Zdravím..při sledování videí mi to to nabízí "noční režim"=jakési ztmavení obrazovky.....dost lidí tu kliká i večer a tk by tato funkce mohla pomoci chránit naše oči... hledal jsem výsledek ?.....0
  10. Emisar,co přidává v radnici diamanty

    Zdar! není to přímo můj nápad,ale napíšu,co jsem četl máme emisary na přidání 1fp,vojáčka,medaile,nějakého pro podporu mincí a kladiv co zatím chybí je produkce diamantů.vím,že je to placená komodita,ale myslím,že by takový avatar mohl zvýšit aktivitu(každodenní účast ve hře),když by po...
  11. starožitník-sloty

    Dd. Brisgard: CHrome: 2 sloty-umožní jen 1 prodej: : pořád,ráno jsem to odemkl nemůžu víc,jak 1 slot,restart,čistění cookies nepomohlo: Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:ano
  12. prémiová budova+uložení budovy

    NELZE POUŽÍT společně......chyby ve hře/wikipedii? hledal a nenašel.....heslo "prémiové" ve wiki se píše:" Mohu uložit budovu do inventáře? Neexistuje žádný způsob, jak může hráč uložit některou ze svých budov do inventáře. Toto ale neplatí pro speciální budovy, které lze vrátit do inventáře...
  13. prémiová budova +uložení budovy

    edit: Pokud se nejedná o chybu proč to neumožnit? nápad:zařídit,aby "uložení budovy" bylo možné použít i na "speciální" stavby
  14. Svatyně...

    při přechodu do další doby se svatyně skoro nevyplatí(pár mincí-fp dávají stejně) renovovat a zůstávají ve starém věku.. šlo by zařídit jejich automatický upgrade stejně jako je to u studánek a věží vítězství? nápad jsem hledal-nenašel díky za reakce/!
  15. automatický" výběr krčmy

    napadlo mě zřídit "automatický" výběr krčmy=jakmile se zaplní bude sama vybrána....někdo,kdo potřebuje stříbrné a prosí o každé navštívení by to uvítal a i zaplatil buďto to dát jako možnost: -do krčmy na utrácení stříbrných -VIP účet zaujalo to někoho?
  16. nový úkol do tutorialu

    dost často narážím na obranu dvou kopiníků-domobrany-je to většinou nešvar nováčků a rabování je od hry určitě zrazuje. nápad přidat do tutorialu úkol "sestav obrannou skupinu"....vždyť se musí celkem dlouho googlit.aby se tahle věc dohledala a nováčka na tento DETAIL nikdo nepřipraví-většinou...
  17. Kčma:"stále zde sedíš"

    situace-při procházení přátel narážím na hlášku :"stále zde sedíš" v dobách dovolených/prázdnin a hlavně při eventech mnozí nevybírají krčmy delší dobu... nápad:možnost zvednout zadnici při dlouhé návštěvě(8/12/24h) buďto sám ,nebo by systém hosta vykopl(24h?) automaticky.... hráč,který...
  18. kvalita odměn/reliquií

    tvůrci by se měli zamyslet nad odměnami-hlavně za hlavní cenu! jsem v pozdním středověku za finále tvář starověku,realitní dům,20 zboží,20fp....to mi přijde za trest! dia 25/50/100 také žádná sláva,ale beru,že je to peněžní komodita a vždy nějaké dia zvlášť v 4 vydělám ..zlaté...
  19. Zušlechťovací sada(malá/velká

    funkce by byla stejná jako u motivační sady-s rozdílem,že by zušlechťovala každý jistě zažil situaci.kdy potřeboval nadloubnout Májku,Altán,,,,pro větší spokojenost nápad jsem hledal a nenašel-už o tom přemýšlím dlouho-naštěstí už delší dobu zažívám blahobyt :)
  20. Terasovitá farma

    všichni známe-Produkční budova 5*6 (mince/kladiva/medaile/zboží-body výzkumu) šikovná-baští nám populaci,ale umí si vydělat.¨ kolik jste jich viděli/máte nejvíce v jednom městě? časem je určitě důležitější místo,než taková "godzzila",co umí "jen" 5!přeci jen většina velkolepek po pár levlech...
Nahoru