Diskuze k Zimní události 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13041

Host
Mám tři díly celkem a s hvězdičkama na suchu... Asi to hodně podporujete diamantama. Možná bych podpořil taky, kdyby skoro za litr nebylo jen 5 pokusů, u kterých je stejná pravděpodobnost na "získej co chceš" a "zamíchej to znova"
 

Svatej

Legenda
Mám tři díly celkem a s hvězdičkama na suchu... Asi to hodně podporujete diamantama. Možná bych podpořil taky, kdyby skoro za litr nebylo jen 5 pokusů, u kterých je stejná pravděpodobnost na "získej co chceš" a "zamíchej to znova"
Tak dia se válí na každém rohu. ;) Za ten půlrok od letního eventu jsem měl průměrný zisk diamantů 105 dia za den. ;)
+ Jsem nakoupil když byla nabídka 50%navíc + 2cukrovinky k nákupu. :)
 

DeletedUser13041

Host
Já ještě nemám všechny rozšíření za diamanty. Mám ale už nevím-kolikátý po 1000ks.
Ale až dneska jsem si všiml, že bude budova z eventu jako denní odměna každý druhý den... To se stihne prostřídat všechno...
 

DeletedUser13041

Host
Mno, vzhledem k tomu, že událost trvá 35 dní, setová budova je přesně ob den a začalo to 1. den, je to přesně 18x setová budova - je jich 9 celkem... takže to vychází každá přesně 2x :)
 
Přiznám se, že po těch několika dnech jsem zatím nenašle v nabídce nic, o co bych se pokusila. Bubeníků, tulákú, jednotlivých jednotek, zlaťáků a kladívek mám celkem dost. Něco smysluplného jsem zatím nezaregistrovala, snad se někdy objeví něco, kvůli čemu bych se pokusila ty hvězdy utratit. Uvidíme...
Souhlas, neustále totální odpad, které bych nebral ani za trest, natož jako odměnu. Dneska útočiště šampionů, místo toho si člověk vylosuje jednu jedinou jednotku, 2 výzkumné body. Tohle fakt vývojáři myslí vážně? Neuvěřitelné. Ten event dohrávám tak nějak ze zvyku, ale jsem otráven, ba zhnusen.
 

DeletedUser

Host
I když bych raději něco podobného Helloween-u, kde je odměna po splnění úkolu jistá, tak to má i plusy. Chápu, že pro ortodoxní nepřispívače to je frustrující, ale ti přece nemůžou očekávat super zisky, když sami nic nevkládají (dia). Mi se ohromně líbily Studánky přání a za cca 3000 dia jsem jich "vylosoval" šest. Stálo mě to sice peníze, ale to beru jako můj vánoční dárek firmě, která vytvořila tak úžasnou hru. A i když už jsem starší fotr s rodinou, tak jsem po dlouhé době zažil několik okouzlení z rozmanitosti této hry. Tímto smekám před autory ! A přeji ortodoxním nepřispěvovatelům aby se vždy našlo pár přispívajících, kteří pomohou tuto hru udržet a vyvíjet i dál do budoucna. Šťastné a veselé !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Takto to myslím:
gpnn.png

Diamanty jako odměna za dobyté / vykoupené území nejsou v úplně každé době, ale i tak je těchhle území hodně.
A když hraješ na pěti světech, tak ti to hodí už pěkných pár tisíc. ;)
 
I když bych raději něco podobného Helloween-u, kde je odměna po splnění úkolu jistá, tak to má i plusy. Chápu, že pro ortodoxní nepřispívače to je frustrující, ale ti přece nemůžou očekávat super zisky, když sami nic nevkládají (dia). Mi se ohromně líbily Studánky přání a za cca 3000 dia jsem jich "vylosoval" šest. Stálo mě to sice peníze, ale to beru jako můj vánoční dárek firmě, která vytvořila tak úžasnou hru. A i když už jsem starší fotr s rodinou, tak jsem po dlouhé době zažil několik okouzlení z rozmanitosti této hry. Tímto smekám před autory ! A přeji ortodoxním nepřispěvovatelům aby se vždy našlo pár přispívajících, kteří pomohou tuto hru udržet a vyvíjet i dál do budoucna. Šťastné a veselé !
Neočekávám nějaké žně, ale fakt mi přijde značně nevyvážené, když se vedle budovy najdu 1x jednotku anebo dva výzkumné body. Zlatá expedice, která se jede každý týden, není to nic mimořádného jako ,,bombastický" event a vcelku běžně tam jsem schopen natrefit na vícero jednotek vedle sebe, případně 100 ks surovin. Kdyby raději místo lahvičky s 5% bonusem, který je pro majitele velkolepky celkem nezajímavý, případně bedny s 80 tisíci kladívek či mincí dali něco skutečně adekvátního, tak neřeknu. A vážně nechci, resp. nemohu chtít studánky, či různé svatyně. Jen něco, co člověka vyloženě nenaštve a dá mu pocit, že když už tedy nenatrefil na něco pořádného, tak alespoň něco...byť na úrovni běžné relikvie z expedice. To je asi tak všechno. Hra je samozřejmě úžasná co se týče námětu a herních mechanismů, tady mají vývojáři obdiv, že vnesli něco výjimečného na trh, kde se ponejvíce vyskytují bezmyšlenkovité řežby kde co půl roku padnou miliony jednotek, aby za další půlrok padly zase. Ovšem obdiv nemají v tom smyslu, že hra stále běží na obstarožním děravém a nesmyslně náročném Flashi, který bývá mnohdy a mnohde právěm odesílán na smetiště dějin, kam již dlouho patří.
 

DeletedUser13872

Host
tak ten stůl hned na druhý pokus přičemš na první padlo 14 hvězd. Takže zbyla hromada hvězd na jindy :)
 

Svatej

Legenda
Neočekávám nějaké žně, ale fakt mi přijde značně nevyvážené, když se vedle budovy najdu 1x jednotku anebo dva výzkumné body. Zlatá expedice, která se jede každý týden, není to nic mimořádného jako ,,bombastický" event a vcelku běžně tam jsem schopen natrefit na vícero jednotek vedle sebe, případně 100 ks surovin. Kdyby raději místo lahvičky s 5% bonusem, který je pro majitele velkolepky celkem nezajímavý, případně bedny s 80 tisíci kladívek či mincí dali něco skutečně adekvátního, tak neřeknu. A vážně nechci, resp. nemohu chtít studánky, či různé svatyně. Jen něco, co člověka vyloženě nenaštve a dá mu pocit, že když už tedy nenatrefil na něco pořádného, tak alespoň něco...byť na úrovni běžné relikvie z expedice. To je asi tak všechno. Hra je samozřejmě úžasná co se týče námětu a herních mechanismů, tady mají vývojáři obdiv, že vnesli něco výjimečného na trh, kde se ponejvíce vyskytují bezmyšlenkovité řežby kde co půl roku padnou miliony jednotek, aby za další půlrok padly zase. Ovšem obdiv nemají v tom smyslu, že hra stále běží na obstarožním děravém a nesmyslně náročném Flashi, který bývá mnohdy a mnohde právěm odesílán na smetiště dějin, kam již dlouho patří.
Ale tak co je to "to pořádné" co by měli v eventu dávat? Diamanty? :D
Ono je těžké zavděčit se všem, to vidím na sobě a cechu ve kterém jsem. Všichni jásají nad svatyněma, jen já nad nima mávám rukou... ;) Jinak ale souhlas s tím cos napsal.
 

rycco27

Dopisovatel
Jak se vám daří získávat ty prémiové budovy? Já jsem nepadl ještě ani na jednu kromě té co byla za splnění 5 úkolů. Je to blbě nastavené. Musí to být velká náhoda. Pochybuju že se mi podaří získat všechny. Těch hvězd je málo a budovy jsou tam jen od den.
 

Svatej

Legenda
V průměru bych to viděl tak na 60 - 100 hvězd na 1 budovu. Ale samozřejmě někdy je to pík nahoru, když furt nacházím zamíchání, někdy pík dolu, kdy v 5ti pokusech trefim dvojnásobek a nato hned danou budovu...
To že jsou setové budovy obden je výhoda a velká - dává to možnost něco našetřit mezi jednotlivými otevíráními. Ostatně, každá ze setových budov se během eventu má objevit 2x, takže když to nevyjde jednou, je tu možnost čekat na druhej pokus.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru