Diskuze k Zimní události 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

dudasek

Znalec
no za 10 dní jsem random trefil dráteníka+stan za úkoly...škoda,že se hvězdy nedají získat ze hry(incidenty,hon za pokladem,při motivaci/rabování...třeba nějaký nový nepovinný úkol...každopádně mám jistotu,že to nesložím a nějaké kombinace na výkon nehrozí!
 

rycco27

Dopisovatel
Mělo by to být nastaveno tak aby po dokončení všech úkolů měl hráč všechny budovy. Takhle je někdo bude mít dvakrát a někdo bude mít možná 2 nebo míň.
 

rycco27

Dopisovatel
Minulé eventy takhle fungovaly. Když tam byla sada budov tak nebylo problém při plnění úkolů je získat. Tentokrát mi to přijde hodně málo pravděpodobné.
 

Svatej

Legenda
Tak třeba v letním eventu za úkoly byly jen 3 setové budovy - maharádžův palác a po jedné od každého druhu věže. Zbytek maharádžova setu se musel vytočit na kole. Nemluvě o setu sloní fontány, ten se musel vytočit komplet. ;)
A pokud měl někdo v sousedech někoho jako já, tak potvrdí že něco "získat" nebylo tak snadné a obvykle to vyžadovalo točit kolem 2hé ráno, kdy jsem spal. :D
 

DeletedUser14298

Host
No, zcela upřímně - nehraji tuto hru ještě tak dlouho - začal jsem letos v únoru a tento event mi přijde ze všech - nemohu říct nejhorší - ale nejtěžší na získání vůbec něčeho z onoho setu .. Prostě bez diamantů ani ránu .. Já už utratil přes 400 hvězd - 2x jsem kupoval za 700 dia celkem 200 hvězd a nemám z toho VŮBEC ALE VŮBEC NIC! :) Nevadí mi to, ale celkově už na zimní event kašlu - udělám jen ty úkoly a hvězdy, které budu mít utratím za možnost získání svatyně a zbytek protočím jen tak aby se neřeklo ..

Je tam 18 dárku a bohužel mám tento event takovou smůlu, že vždy otevřu 10 - 15 dárku a zbyde mi pak vždy hlavní odměna, promíchání, zobrazení dvou dárků .. Koupil jsem hvězdy za dia - říkám si - tak to už z těch zbylých 3 dárků musím získat - klik a promíchání .. Takže už na event což se tyče setu kašlu, splním to jen z důvodu získání achievementu a vytočení aspoň nějakého Forge bodu popřípadě svatyně ..

Mám sice díky farmám ( studánky přání a každý týden splnění expedice 64/64 ) pěkný příjem DIA, ale když vidím kolik bych jich musel utratit? Za to mi to nestojí ..

A jak je zde psáno, že letní event což se tyče paláců a sloní fontány nebylo jednoduché na získání tak si dovolím odporovat - Z paláce stačilo získat jen dvě budovy, zbytek se získalo z úkolů a díky kolotoči bylo NAPROSTO jednoduché získat zbytek a to samé což se tyče sloní fontány ..

Stačilo mi 2000 dia a získal jsem celé 4 sety paláce a dva sety sloni fontány a ještě spoustu věcí v inventari ..

Za prvé - na tom kolotoči toho nebylo tolik jako zde ( 18 skrytých dárků ) a za druhé - při vyčerpání odměny z kolotoče se vám to přeskočilo na odměnu následující ..

Zrovna od Vánočního eventu bych čekal více ..
 
Ale tak co je to "to pořádné" co by měli v eventu dávat? Diamanty? :D
Ono je těžké zavděčit se všem, to vidím na sobě a cechu ve kterém jsem. Všichni jásají nad svatyněma, jen já nad nima mávám rukou... ;) Jinak ale souhlas s tím cos napsal.
Já ale o diamantech nenapsal ani půl slova. Mám jich sice pár stovek na účtě, co jsem posbíral, ale ignoruji je, nějak nevím za co smysluplného bych je měl utratit. Tím, co jsem měl na mysli jako ,,to pořádné" třeba 100 ks současných surovin. Nebo střelím od boku 30 ks jednotek. Ne jednu jedinou, probůh, za deset hvězd. To bych si připadal, že jsem fakt dostal cenu útěchy, ne cenu výsměchu jako teďka. Kladívka a mince by měly být myslím vyřazeny zcela, to je vzhledem k jedinečnosti eventu úplný nesmysl, protože toho si vyrobím v průběhu času kolik chci. Svatyni znám z wiki, nějak jsem neměl potřebu o ni usilovat. Prioritou jsou pro mě budovy generující vlajkonoše, bubeníky, šampiony a tuláky. Ovšem až budu mít splněny setové budovy z vánočního eventu :).
 

DeletedUser13872

Host
Poslední 2 budovy do setu jsem získal na 2 pokus, takže se hvězdičky hromadí, určitě se budou hodit na jindy.
Takže už mám ve skladu 5 vánočních budov a + 1 za všechny úkoly. Taky nepočítám že získám vše ale už nyní se nabízí zajímavá kombinace, třeba na zboží. Ovšem zatím nemám místo ale to budu žešit až po honu tedy po eventu :)
 

DeletedUser14705

Host
Event o ničem, v půlce eventu mám jednu budovu ze sady a mraky kravin. Zatím jednoznačně nejhorší event, kam se hrabou předražený jabka. :eek:

Do letního jsem vrazil dva litry, sem bych nedal korunu ani v těžké opilosti, ale když to tak chtějí, ...
 

DeletedUser14705

Host
tak ten stůl hned na druhý pokus přičemš na první padlo 14 hvězd. Takže zbyla hromada hvězd na jindy :)

Ze třiceti pokusů 4x restart a mraky kravin, jinak vůbec nic. V posledním setu zbylo už jen 6 balíčků, ale došly hvězdy, takže kulový, ... třeba zase za dva týdny.;)
 

DeletedUser13041

Host
Ten chce to a ten zase tohle. A když dostanou k eventu set poskládej si bonusy sám, jak chceš, tak se jim stejně nelíbí...

Hele, máte někdo přehled o těch dílech, který už prošly? První dva jsem nechytil vůbec a nějak jsem si to zapomněl psát....
 

Svatej

Legenda
Bylo: cukrář, renovačka, svíčkař, tulákovna, losí louka, svatyně znalostí, Halmbok, studánka, dráteník, šampionovna, Smorgasbord, síň slávy, hračkář.

Ještě nebyl stan slaměné hvězdy a stan madame fortuny (očekávejte 14. a 16. prosince)
+ každá ze setových budov se objeví 2x, tudíž máš možnost to co jsi prošvihl ještě získat. ;)
 

DeletedUser14705

Host
Ale mě se ten set líbí, jen není co skládat. ;)
... a kupovat pokusy za dia rozhodně nebudu, Dnes jsem utratil hvězdy, které by stály 2000 dia a nemám vůbec nic, jen bubeníky, legionáře, mince, bedny krámů, lahvičky a pár bodů.
 
Event o ničem, v půlce eventu mám jednu budovu ze sady a mraky kravin. Zatím jednoznačně nejhorší event, kam se hrabou předražený jabka. :eek:

Do letního jsem vrazil dva litry, sem bych nedal korunu ani v těžké opilosti, ale když to tak chtějí, ...
Souhlasím, bezkonkurenčně nejhorší event, který jsem zažil, nebál bych se napsat napříč všemi online hrami, které jsem hrál od doby, kdy se internet stal široce dostupným a hry začínaly svůj boom Nově jsem v praxi narazil ještě na opětovné promíchání, takže pokud si vyberu dvě ,,ceny výsměchu" v podobě kladívek a 2 ks výzkumných bodů a rád bych zkusil natrefit na setovou budovu prostým odemykáním dárků v určité části pole, po promíchání je zase již získaný balast vrácen do osudí. Losování dárků je horší, než ,,cinknuté" skořápky, protože v posledním tahu kýžený dárek kamsi ustřelí a není možné ho vysledovat. Vážně by mě zajímal nějaký eventuální dopad zpětné vazby směrem k vývojářům, zda jim dochází, jak neobyčejně frustrující věc vlastně vytvořili.
 

DeletedUser13872

Host
Mám možnost uvolnit pozemek 9x9 což bude stačit, takže na nějakou dobu si set v určité podobě postavím. Zbourat to mohu vždy.
 

DeletedUser7160

Host
Bude v letošním eventu zase na 31.1.2. na Silvestra pod dárkama zase moci vylosovat diamanty?
 

DeletedUser7160

Host
Tak to vidím hodně bledě šetřím pouze na diamanty .... a ta sada co je na nějakých 35 polí a jen 4 FB jen zabírá místo....
 
Víme jestli od poloviny eventu se budou budovy opakovat znovu ve stejném pořadí jak byly od začátku? díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru