Nedávný obsah od Lotrr

  1. Lotrr

    Směny 1:10

    Ano, jde o trh a směny s obchodníkem. V základu 10 : 1 , po navolení v krčmě za stříbrné lze poměry poněkud vylepšit. Jde o to, že pokud v cechu neseženu, na chatu se nedovolám a nebo to zboží nepadne z odměn, tak je tohle poslední možnost. A když se spěchá a máš dělat 100x směnu deset za jeden...
  2. Lotrr

    Směny 1:10

    Zdravim, po projednání s herní podporou dávám k úvaze můj návrh na změnu ve směnách 1 :10 a dalších, Níže přikládám celý můj příspěvek. Dejte prosím vpisovací okénko (jaké je u vkladů bodů do VB) také do sekce Market při výměnách 1:10 (případně 1:3,1:4 a 1:5). Určitě je rychlejší tam vepsat...
  3. Lotrr

    Diskuze k aktualizaci 1.44

    Z Chromáka to jde také -> Nastavení -> zcela dole pak klik na Zobrazit rozšířená nastavení... a v sekci Systém zrušit zatržítko u " v případě dostupnosti zrušit hardwarovou akceleraci ".
  4. Lotrr

    Omezení bojových časů v CvC

    Zdravim, po delší době "jen čtení" mi to "zase nedá" a musim se drobet rozepsat. Osobně se velmi divím,že zde je tolik křiku proti návrhu,který by PLOŠNĚ,tj. všem bez rozdílu cechů,pokroku ve hře a doplňte si každý to "své další" sám, zaručil klid na poměrně důležitou část dne,tj. na noční...
  5. Lotrr

    Mazání budov

    Proč chyba ? Od toho ten BONUS JE !! To zlevnění . Proč se potom snažit o vyšší úroveň cechu ?? Budíčééék, prober se !!
  6. Lotrr

    Arvahall: Nesprávny prepočet rebríčka

    Fakt je bomba,že odpověď vypadá tak jak vypadá. Jako u špatného doktora ....Acylpyrin léčí vše. Nejvíce mi "blaží",že odpovídá-rádoby nestranně - člen cechu Řád staré sekery, tedy cechu,který není zrovna pro cech Chaos přítelem. Moje víra v objektivitu a snahu opravdu pomoci je po téhle odpovědi...
  7. Lotrr

    Diskuze k aktualizaci 1.23

    Ano,na Betě to opravdu několik dnů bylo deaktivováno,poté prošel technický update bez ohlášení - prostě se nešlo "pouze" přihlásit a nebo jsi byl "vykopnut na start". Při následném přihlášení (po updatu) se army ve slotech opět mažou a vkládají,podmínka být označen " důvěryhodný" samozřejmě...
  8. Lotrr

    Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Zdravim, pokud myslíš Hajaju,tak nahrávka je originál z roku 1961 . Dále přítel z Wiki píše,že na flétnu hraje prof. Žilka,otec herečky Žilkové, tedy šedesátá opravdu sedí .... Pučmelouna jsem se nebál,už jsem byl velkej kluk,ale to je rok 1984,taky už strašně dávno,to ten čas letí ...
  9. Lotrr

    Necechovní nabídky surovin na trhu

    Zdravím všechny přispívající...., delší dobu tu pouze sleduji diskuzi,tak si jen dovolím udělat menší souhrn. K přesnému poměru a k přesné výrobní ceně se lze dostat,ale těch parametrů je mnoho a ne vždy jsou známé. Tedy víme pořizovací cenu budovy ? Ano i ne. Sice víme kolik zaplatíme za...
  10. Lotrr

    Cechovní fórum - zarovnání na střed

    Zdravim, pokud někdo z týmu máte info,toto bych také rád znal,ano zarovnání na střed je ona pověstná "poslední rána",která dobíjí editor cechovního fóra. Již před touto změnou mi zůstala záhada tamního zalamování a nepřijímání cizích formátů zcela nevyjasněna, ale "šlo si zvyknout",odhadnout...
  11. Lotrr

    Artefakty z každé doby

    Především obdiv a poklona za zpracování nápadu. Dále k tematu.... , nevěřím,že v době,kdy INNO není schopno opravit nefunkční barevné zvýražňování textu na cechovním fóru,dojde k zapracování takovéto novinky,byť se jeví sebevíc zajímavá.Pokud se týká té reakce vedení. Je tím zřejmě myšlen někdo...
  12. Lotrr

    Jednoducha eliminace staveb velkolepych budov podpurnymi ucty

    Zdravim kolegu z konkurenčního cechu,zdravíčko pane, tak se mi zdá,že v záplavě infa byla přehlédnuta moje úvodní věta ...... ,já vím proč to tak je,pravidla (i obchodní podmínky) byla přečtena a dokonce i odsouhlasena,to ale přeci neznamená,že to budu velebit "jako svátost". V rámci sekce...
  13. Lotrr

    Jednoducha eliminace staveb velkolepych budov podpurnymi ucty

    Zdravim, přidám "něco do mlýnku"..... předem upozorňuji,že je mi známo proč je vše nastaveno tak jak je,ale ...... i současné nastavení mi připadá že již je "překlackováno",natož dodávat omezení navíc. Internet a potažmo celé webové prostředí začínalo jako svobodné,bez omezení ,regulací a...
  14. Lotrr

    Soutěž s velkolepými budovami

    Athény - Panathénský stadion 1896 - I. letní olympijské hry novodobé éry.
  15. Lotrr

    Překlady

    Zdravim, chybné překlady a to nejen v historii událostí přetrvávají od rána . Přitom hodinu po půlnoci ještě vše plně funkční a bez chyb. Svět Arvahall. L.
Nahoru