Výsledky vyhledávání

  1. RomanS24

    Nápad na event Titanic

    Ahoj příští rok tomu bude 107let co se potopil nepotopitený titanic, a tak mě napadlo že by se k této příležitosti mohl vytvořit i event přeci jen je to záležitost o které ví celej svět a která postila i celý svět v té době a to díky tomu že se na něm plavilo dost lidí z různých koutu světa...
  2. RomanS24

    Nová budova a nápad na oživení města.

    Ahoj napadl mě návrh na novou budovu a to letiště a hotel s tím že by se ve městě mohl udělat cestovní ruch a díky VB a jinám dekoracím či kulturním budovám do města jezdili ,,Turisté" a z letiště byl jistý vydělek samozřejmě by letiště muselo být až od určíté doby.,a mohlo by zároven fungovat...
  3. RomanS24

    Observatoř Výběr zboží

    Jistě každý z nás má Observatoř a je v nějakém cechu kde je nutné dávat určitý počet surovin tydně. Ale někdy vcechu chybí to co nikdo momentálně díky jiné vyšší době nemá. tak mě napadá že by observatoř při vyběru mohla nabídnout z jaké doby chci zboží do pokladnice dát. samozřejmě by šli...
  4. RomanS24

    Návrh na Event

    Letos tomu bylo 105 let kdy se potopil slavý titanic,sice vyročí měl před měsícem. ale osobně si myslím že by nebylo naškodu udělat dodatečně Event ještě letos s titanicem. nebo připravit Event Titanic na příští rok. Přeci jen byla to slavná loď kterou znal skoro celý svět a zároven to byla...
  5. RomanS24

    Ignorování hráče/blokování hráče.

    Jistě vás nějaký hráč občas otravuje že vám píše nebo jinak vás narušuje a tím kazí hru at už se jedná o hráče ve vyšší době nebo v menší době. A vy si ho hodíte do ignorace ale stále hráče pokud ho máte v sousedech vidíte. a můžete mu nějak pomáhat nebo rabovat. nebo on rabovat vás. Možná by...
  6. RomanS24

    Předělání ukolu v eventech

    Měl bych zajímavej návrh na změnu ukolů v Eventech. a to přesně o ukoly Dobij provincii /prozkoumej provincii. proč má být hráč nucen postupovat na mapě pokud nechce. Tím pádem pokud ukol nechce splnit tak proněj Event končí. a to je škoda. Hráče by hra měla bavit a ne bejt do něčeho nucen. at...
  7. RomanS24

    Nepřičtení zboží při obchodu s obchodníkem

    Svět: East- Nagach Prohlížeč a verze: Safari (os sierra 10.12.3) a Google Chrome 64bit(win 10) Popis chyby: při obchodu s obchodníkem se neodečte ani moje zboží ani bod a nepřičte se mi jeho zboží. Screenshoty: nemam Jak často se chyba vyskytuje: od poslední aktualizace. Detail chyby: Pri...
  8. RomanS24

    Armáda v expedicích

    při utoku v expedicíchkde se střída protivníkova armáda by bylo dobre přidat vystřídání i armády utočníka tedy svojí armády. už vidím že dost lidí bude proti protože se to dá lehce vyjednat. ale ne každý chce utrácet svoje suroviny.
  9. RomanS24

    Novy Cech a jeho expedice

    ak sem si založil ten vlastní cech tak mi to píše že se nemužu učastnit mistrovství ale bitvy normalně odehraji započítaj se aspon z nich ty získany koruny do urovně cechu když nejsem v mistrovství ? sme tam sice 4 ale 3 z nás hráli expedice už minulej týden v jinym cechu. tak zda dostanu ty...
  10. RomanS24

    Cech Knightsbridge

    Dobrý den. Hledáme do našeho nově založeného cechu Knightsbridge, další členy kteří chtějí bojovat ale i jen stavět,vaše umístění ve věku nezáleží. Vítán je každý, kdo chce poctivě hrát a pomáhat jeden druhému ke společnému postupu v žebříčku ať se přidá do cechu Knightsbridge. na East-Nagah.
  11. RomanS24

    Event Albert Einstein

    Neví se kdy by měl event začít ? na Wiki je napsano jen tohle ? - 20.3 a to že by mělo bejt 11 ukolů. to by teda asi odpovídalo zejtřku. mam se tedy již připravovat na ukoly nebo ne
  12. RomanS24

    Navrh na změnů sousedských vztahů

    V každé době vás jeden nebo víc sousedů rabuje, a to se ukazuje i v radnici ale co udlat to aby soused kterej mě rabuje, tak já ho nemohl po dobu 24hodin motivovat nebo mu jinak pomoc. a mohl bych na něj jen zautočit. Jasně sice bych ho mohl přeskočit ale pokračovat dál. ale spousta lidí co...
  13. RomanS24

    CHHAT NENÍ DOSTUPNÝ

    cca od středy mi to ve hře občas píše tohle CHAT NENÍ DOSTUPNÝ Z DŮVODU NASTAVENÍ VAŠEHO FIREWALLU, NEBO ŠPATNÉHO PŘIPOJENÍ před aktualizací to nedělalo ? děla to taky někomu ?
  14. RomanS24

    zimní event 2016

    Je už někde napsanej seznam všech ukolu popřípadně jaká bude finalní odměna pokud bude na zimní event 2016.
  15. RomanS24

    doba pokroku

    ahoj měl bych pár otázek sem momentálně v době pokroku a někde sem četl že by v této době se na silnici měli oběvovat vozidla a lidi. Mam zaplé animace protože to vypada líp a auta ani lidi se mi na silnici neoběvujou. jediny co se oběvuje jsou zvířata kolem,ptaci a pohyb vybranych...
  16. RomanS24

    Přehled staveb

    Opět nejde v přehledu staveb vidět co jaká stavba především VB děla a kolik je potřeba na určitej level. nefunguje to u více staveb. někdo už mí asi 2x sliboval že se to opraví. ale to se bude opravovat jak dlouho ? slíbeno cca před 2 /3 měsíci
  17. RomanS24

    Mobilní aplikace android

    tak dneska sem se hrabal v nastavení telefonu a velice mě překvapilo že Forge zabíra 485mb a z toho využíva 56mb z paměti Ram. to je víc než zabíra v paměti ram třeba instagram nebo jiná aplikace. neplanuje se nějaky ořez mobilní aplikace když tam není všechno ?
  18. RomanS24

    Zaseknutí při zvětšení hry

    Od včerejška nastal problem při zvětšení hry na celou obrazovku hra jednoduše zamrzne a obraz se nezvětší, pomuže až nasledny refresh. ale stejně při opakovaní zvětšení na fullscreen se hra zasekne,
  19. RomanS24

    tuláci

    Předem se omlouvám zda to tu opět někde je (asi neumím hledat) ale jak získam tuláky ? měl sem asi 4 ale ty mi umřeli v boji. tak by mě zajímalo zda jdou ještě nějak získat krom eventu.
  20. RomanS24

    Přehled velkolepejch budov ve foru

    Nevím zda je to chyba ale při rozkliknutí informacích o VB zde na foru na mě vyskočí toto nevím zda to je chyba Fora nebo jen nedodělanost. boužel sem takováta věc nebo něco podobného oběvuje u více VB ve foru.
Nahoru