Výsledky vyhledávání

  1. Přátelství

    Hledám přátele na výměnu jablek, země Cirgard, bodů 7 500 000, místa mám volného habakuk, tvorečkové, kteří mají málo bodu(1O0 tisíc a měně) přátelství neposílejte, děkuji. Pájik
  2. Revize pravidel - dotazy

    Asi jsi si to poplet a špatně četl pravidla, tahle věta byla i v předchozích pravidlech. Musíš číst dál, kde je psáno, že v každém světě můžeš mít jeden účet.
  3. Návrh postihu hráčů bez obranné armády!

    To je pěkná hloupost postihovat hráče, co nemají obranu. Hráč, který nemá VB na 10 úrovni nebo nemá všechny obranné a útočné VB, je proti nabušencům s útokem 90 % úplná nula. A právě tihle bambulové každý den jak mravenci rabují vše o stošest. Samozřejmě je to hra, tak jediné, jak se mohu proti...
  4. Opravdu to nechápu?!!!

    Zakladatel vlákna neřešil strategii hry co se tu rozebírá, ale správně nadhodil podhodnocenou obranu. Dealský hrad a Chrám Vasila asi měli sloužit k posílení obrany (pominu-li bonus zlatek u Vasila a medailí u hradu), ale na co silná obrana, když tě kdejatý trumpeta s nízkým útokem vyklepne. Asi...
  5. Summer event 2013

    Zkoušel jsem s vojáky s 45 % bonusem na útok a obranu z Průmyslové doby jít na jednu z 5 zemí v provincii s věží z Doby Pokroku, abych povolil ten úkol s Průzkumem provincie a zcela jsem vyhořel. Takže asi u 3 úkolu jsem s Letním eventem skončil, protože než nadělám vojáky z Doby pokroku, bude...
  6. Nelze zavřít kasíno

    Mám ten samý problém, po roztočení kola se sice odměna načte (po restartu hry), ale kolo nejde nijak zavřít a hru musím restartovat.
  7. Letni event a naprosto neadekvatni ukol "prozkoumej provincii"

    Mám ten samý problém, jsem v Době pokroku, ale žádné vojáky z Pokroku ještě nemám a bude to trvat pěkně dlouho je získat, a k prozkoumání nic nemám, musel bych obsadit provincici s věží Pokroku, což asi s vojáky z Průmyslové doby moc nepůjde a když tak s hodně velkými ztrátami, když je tam 20 %...
  8. Obrana města-automatická bitva....

    Zapomněl jsem do toho dotazníku napsat jedno podstatné vylepšení ve hře a to. Když na mě zaútočí nějaký hráč a vidí, že mám lepší vojsko, což si může zjistit i předtím, že se podívá na můj hrad, a boj vzdá, tak by mě ten hráč mít nějaký postih (třeba polovina nasazeného vojska mu umře a pod) a...
  9. Velikonoce

    No ty seš dobrej, organizátoři se snaží zpestřit hru vajíčkama zadarmo, za něž se dá rovněž zadarmo něco pořídit a ty tu hulákáš něco o okrádání. Tobě bych zvlášt přiděloval vajíčka pouze za koupené diamanty a ne darem. No a co, že dostaneš plánky, které už máš, já jich mám taky mraky na...
  10. Soutěž s velkolepými budovami

    Modrý palác (Plavi Dvorac) - palác byl vystavěn v pozdním empíru jako sídlo černohorského korunního prince Danila Alexandra Petroviće-Njegoše, stavba začala v roce 1894 a skončila v dubnu 1895. Na jeho plánování se podíleli přední černohorští umělci a významní italští architekti, mezi nimi mj...
  11. Diskuze k aktualizaci 027

    Mně po těch vyvedených aktualizací praktiky vůbec nepadají plánky VB. Jsem z toho maximálně vytočenej. Klikám, motivuji, zušlechtuji tři dny a nepadne nic (cca 300 postav). Dřív mně za 100 motivací padli 2 plánky pravidelně, ted absolutně nic. Máte takovou pravděpodobnost i jiní nebo jen já ?
  12. Přátelství

    Přeji hezký den, budu rád, když se vzájemně přidáme do Přátel, nick -Pájik. Jsem ve hře každý den a motivuji rovněž všechny, které mohu ihned.
Nahoru