Nedávný obsah od Technik

  1. Další oddálení (- zoom) ve městě

    ANO - naprostý souhlas. Větší oddálení by velmi pomohlo. Ne jen moje město, ale i města cechovníků, které hvězdičkuji, jsou tak velká, že musím posouvat pohled, abych zjistil, kam nejlépe umístit hvězdičku.
  2. Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Ne, tohle mám z oficiálních oznámení na anglickém fóru. (To vlákno o Madam Fortuna jsem přehlédl - omlouvám se.)
  3. Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Paráda, u příležitosti 1. narozenin FoE bude speciální narozeninový quest! Od 8.5 do 21.5. se budou plnit úkoly a opět půjde získat nějaká vylepšení (třeba update starší bonusové budovy jako hřbitov nebo cukrárna na současnou úroveň). Moc se na to těším! Upozornění: Zpráva pochází z...
  4. Industriální doba

    Pro Pher: Ano, já jsem důsledně útočil na všechny provincie Jihu a provincie Severu jsem nechal na pokoji, kromě té provincie s bonusem na suroviny (tu jsem koupil). Úkoly od Mycieny skutečně jely po linii spojenectví se Severem. Teď jsem právě splnil úkol Oslava vítězství, za který jsem dostal...
  5. Střelnice mušketýrů?

    Hmmm, na to, že je to nepřeskočitelný úkol, jsem čekal bohatší diskusi. Tak už jsem vyzkoumal a postavil puškaře, takže otázka co to vlastně mělo být, ta střelnice pro muškety, pro mě pozbyla na aktuálnosti. Mimochodem puškař vyrábí různé pušky, ale žádná se nejmenuje tak, jak je napsáno v...
  6. Aktualizace 0.30

    Hurááá!!! Na anglickém fóru právě vyšla informace, že změny bodů za budovy se odkládají do aktualiazace 0.31; zároveň se změnou v bodovém ohodnocení budov se každénu hráči přepočítá bodová hodnota budov již postavených. Takže je po problému - už není co víc si přát!
  7. PVP systém

    Myslím, že přesný vzorec podle kterého hra počítá výsledek souboje dvou jednotek asi není znám, ostatně stejně v něm značnou roli hraje náhoda, takže by ten vzorec asi stejně nebyl v praxi moc použitelný. Každá jednotka má 10 bodový indikátor svého zdraví, když dojde k nule - jednotka zemře. Na...
  8. velikonoce

    No a potom musí být ještě ten závěrečný úkol, (někde jsem to četl - nevím jestli tady nebo nebo na anglickém fóru): mít koupenou alespoň 1x každou položku ve velikonočním obchůdku (proto tam byla ta informace, že tuhle položku jsem ještě nikdy nekoupil). Odměna je údajně 250 vajec na další nákupy.
  9. Střelnice mušketýrů?

    Mám problém s úkolem Kachna a krytí. Ještě dlouho nebudu mít vyzkoumané přesné nástroje (abych postavil puškaře), takže bych se chtěl zeptat - nevíte někdo co je střelnice pro muškety?
  10. Akce skrývání vajíček

    Vedle počítadla se zajíčkem je tlačítko, které Ti otevře dialog, kde můžeš koupit za 20 diamantů jedno vajíčko na rozdávání nebo za 120 diamantů 6 vajíček na rozdávání. Kliknutím na počítadlo posbíraných vajíček se dostaneš do obchodu, kde se platí vajíčky, ale pokud nemáš dost vajíček, tak je...
  11. Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Tak už to bouchlo! Velikonoční akce jede. Vlevo nahoře už je počítadlo vajíček a kraslice jde umisťovat do dekorací ve městech spoluhráčů. HURAAAAA!!!
  12. Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Zítra začíná na anglických serverech velká velikonoční akce. Velikonoční úkoly se budou plnit od 20.3. do 3.4. Věřím, že na českých serverech to budé také tak, ale trochu mě znervózňuje, že ještě nevyšlo žádné oznámení.
  13. Úloha od Mycieny: Tvůj půvab

    Polní střelci = polní děla (z koloniální doby)!
  14. Nevím,jestli chyba,ale určitě otravné (Překryv oken)

    Naprosto souhlasím s MarihOOdem, že vyskakovací okno upozorňující na různé události během bitvy nebo otevřeného dialogu je otravné. Události, na které okno upozorňuje totiž nepotřebuji vědět hned. Hlášení by se mělo zobrazit až po mém návratu do pohledu na moje město.
  15. Propuštění hráče s červeným puntíkem

    Včera (12.3.) večer jsem vyhazoval z cechu několik hráčů kvůli neaktivitě (červený puntík) a zpozoroval jsem potenciálně závažnou chybu. Po potvrzení dialogu o propuštění hráče jsem zpátky na seznamu členů cechu a můžu pokračovat ve vyhazování. Řádek se jménem vyhozeného hráče tam už není, ale...
Nahoru